Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka
Telefon:
602106878,   32782 19 20
Ocena:
4.9
Strona WWW:
https://nzpokarolinka.pl

Lokalizacja:

Adres: Barlickiego 5, Katowice

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka

Nasz Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka to propozycja kompleksowej rehabilitacji i opieki seniora i nad osobami niepełnosprawnymi. Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Karolinka od lat zajmuje się opieką nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę dotyczącą kompleksowej rehabilitacji i opieki. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale wiedzą jak zajmować się osobami niepełnosprawnymi oraz seniorami, którzy szczególnie potrzebują wsparcia podczas wykonywania codziennych czynności.


Nasza praca bywa trudna oraz wymaga cierpliwości. Jednak zaufanie oraz radość naszych Podopiecznych wynagradzają nam wszystko. Od początku naszej działalności najważniejsze jest dla nas, by czuli Państwo, że zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Chcemy, by każdy z naszych Pensjonariuszy czuł się potrzeby i kochany.

 


Zakres świadczeń:    całodobowa opieka pielęgniarska,
    świadczenia lekarskie – opieka lekarza internisty,
    rehabilitacja ogólna,
    terapia zajęciowa,
    leczenie farmakologiczne,
    leczenie dietetyczne.

 

Nasza placówka obejmuje:

 

- Zakwaterowanie z wyżywieniem,

- Całodobową opiekę nad osobami pełnoletnimi,

- Kompleksową rehabilitację i opiekę nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi,

- Skierowana jest też do osób, które nie radzą sobie z obowiązkami domowymi i wymagają stałej opieki.

- Zatrudniamy profesjonalny, wyspecjalizowany personel, który czuwa nad podopiecznymi. 

- Jego doświadczenie, indywidualne podejście, cierpliwość i wyrozumiałość sprawiają, że każdy czuje się bezpiecznie i komfortowo.

- Również nasi rehabilitanci posiadają dużą wiedzę oraz odpowiednie kwalifikacje, by poczynić jak najlepsze postępy w walce z różnymi schorzeniami.

- Dbamy nie tylko o ciało, ale też i o duszę dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi podopieczni czuli się potrzebni i kochani – jest to bardzo ważne w codziennych zmaganiach.


Opieka całodobowaNaszym Podopiecznym oferujemy specjalistyczną opiekę całodobową. Nasi pracownicy służą pomocą osobom starszym i niepełnosprawnym przy karmieniu oraz wykonywaniu podstawowych czynności codziennych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Opieka pielęgniarskaNaszymi Podopiecznymi zajmuje się zespół wykwalifikowanych pielęgniarek oraz opiekunek medycznych. Służą one pomocą oraz pozwalają nam na oferowanie Państwu profesjonalnej opieki medycznej.

Nasz personel dba m.in. o podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarza, wykonywanie niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych a także o komfort i higienę Podopiecznych.

 

RehabilitacjaChcemy aby nasi Podopieczni zachowali sprawność jak najdłużej. Dlatego dzięki doświadczonemu zespołowi możemy oferować ćwiczenia z zakresu rehabilitacji oraz terapii zajęciowej. Dzięki temu możemy m.in. zmniejszyć dolegliwości ze strony układu ruchu, zaburzeń funkcji poznawczych oraz co najważniejsze zatrzymać dobry poziom sprawności fizycznej i psychicznej.