Dom Seniora Senior Gala Kłodzka Weranda

Dom Seniora Senior Gala Kłodzka Weranda
Telefon:
727451958

Lokalizacja:

Adres: Boguszyn 79B, Kłodzko

Dom Seniora Senior Gala Kłodzka Weranda

Kłodzka weranda to dom Seniora utworzony z wydzielonej strefy dotychczas działającego hotelu położonego na wzgórzu u podnóża Kotliny Kłodzkiej skąd rozpościera się wspaniały widok na Kłodzko i całą kotlinę.

 

Przygotowaliśmy dla seniorów przestronne i komfortowe pokoje z obszernymi łazienkami, salę rehabilitacyjną, grotę solną z inhalacjami jak również ogórd ze stolikami, krzesełkami oraz ławeczkami. Ogród przeznaczony dla seniorów jest na tyle przestronny, że można uprawiać własne rośliny - kwiaty i warzywa. W oddzielonej części budynku prowadzimy jeszcze hotel i restaurację, posiadamy kręgielnię, bilard oraz spa i jeśli tylko seniorzy mają ochotę mogą korzystać ze wszyskich udogodnień. Przebywanie w częsci hotelowej, do której seniorzy mają bezpośredni dostęp zachowując prywatność cześci przeznaczonej tylko dla nich to duże urozmaicenie pobytu. Seniorzy mogą integrować się i "podglądać" życie gości hotelowych co jest dalszym uczestniczeniem w życiu społecznym i brak alienacji podeszłego wieku.

 

Kotlina Kłodzka to region turystyczny z wieloma atrakcjami i zabytkami, dla seniorów przewidujemy organizowanie wycieczek i zwiedzanie okolicznych, pięknych miejscowości. W Polanicy Zdrój, Dusznikach  oraz Lądku Zdrój jest przepiękny park wraz z pijalnią wód, do których organizujemy wyjazdy dla naszych podpopiecznych.

 

Seniorzy są pod opieką rehabilitantów, pielęgniarek, psychologa i lekarza. Recepcja pracuje całą dobę a budynek wyposażony jest w system monitoringu oraz w monitoring pożarowy połączony ze Strażą Pożarną. W pokojach są telefony a każdy senior posiada własny system przywoławczy. W całym obiekcie jest dostępny intenet oraz tablety i laptopy, dzięki którym seniorzy w każdym czasie mogą połączyć się z członkami rodziny czy znajomymi. Rodzina może dowolnie odwiedzać swoich bliskich korzystając z dostępnych pokoi hotelowych oraz restauracji.

 

Pod naszą opieką seniorzy nie będą nudzić się i każdy z nich z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

Nie przyjmujemy seniorów z chorobą Alzheimera.