Park Seniora - Osiedle Senioralne

Park Seniora - Osiedle Senioralne
Telefon:
691992966
Strona WWW:
www.parkseniora.com.pl

Lokalizacja:

Adres: Lisiecka  95, Stare Miasto

Park Seniora - Osiedle Senioralne

Park Seniora - Osiedle Senioralne Park Seniora to jedyne w okolicy kameralne osiedle senioralne domów parterowych w zabudowie szeregowej.

 

Inwestycja realizowana jest w wysokim standardzie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów z uwzględnieniem potrzeb senioralnych.

 

W ofercie sprzedaży posiadamy dwa typy domów:

 

  • A ( dwupokojowy) o powierzchni 40,5 m2(przedsionek, łazienka, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia) + taras
  • B ( trzypokojowy) – o powierzchni 54,6 m2(przedsionek, łazienka, pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie) + taras Lokalizacja Osiedle Park Seniora powstaje w Starym Mieście pod Koninem. (100 km od Poznania / 110 km od Łodzi / 120 km od Bydgoszczy / 210 km od Warszawy)

 

Lokalizacja inwestycji jest atutem zarówno dla seniora, jak i jego rodziny. Spokojna okolica, sąsiedztwo zieleni i bliskość najważniejszych punktów usługowych pozwala seniorom na komfortową, spokojną codzienność.

 

Niewątpliwą zaletą jest bliskość Domu Seniora Tęczowa Dolina z bogatym zapleczem rehabilitacyjnym oraz centrum rekreacyjno – relaksacyjnym, do którego dostęp będą mieli mieszkańcy osiedla, dzięki czemu będą pod stałą opieką a wolny czas będą mogli spędzać aktywnie. Rodziny i osoby odwiedzające nasze osiedle mogą cieszyć się łatwym dojazdem autostradą A2. Wybór miejsca był niezwykle istotny – chcieliśmy zapewnić naszym mieszkańcom życie w spokojnej, zielonej okolicy, jednocześnie mając na uwadze codzienne potrzeby i najczęściej odwiedzane przez seniorów miejsca – kościoły, apteki, lokalne sklepy czy restauracje.

 

Standard wykończenia Ściany z silikatów Ytong 24 cm i Silka 24 cm akustycznej, gwarantującej komfort akustyczny Dachówka płaska Creaton Teviva, Okna z pakietem 3 szybowym wraz z roletami w kolorze antracytowym i ciepłym montażem Drzwi wewnętrzne renomowanej firmy Viked Ogrzewanie gazowe (piec gazowy w każdej łazience) Strop ocieplany pianką PUR Drewniany taras oraz prywatny ogródek Drzwi zewnętrzne stalowe, w kolorze, wyposażone we wkładki patentowe antywłamaniowe Grzejniki płytowe stalowe w kolorze białym – pomieszczenia, wyposażone w głowice termostatyczne, Grzejnik drabinkowy w łazience, wyposażony w głowicę termostatyczną.

 

W Parku Seniora troszczymy się o swoich klientów jeszcze zanim zostaną mieszkańcami osiedla. Chcąc ułatwić proces zakupu domu oferujemy nieodpłatne konsultacje z doświadczonym doradcą, który pomoże Państwu na etapie finansowania, i sprawi, że cały proces zakupowy będzie jeszcze prostszy! W cenie otrzymują Państwo również: sprzątanie powierzchni wspólnych oraz dbanie o ogród, dostęp do części rekreacyjno-relaksacyjnej, udział w zajęciach organizowanych przez Fundację Tęczowa Gromada.

 

W ramach indywidualnych ustaleń będziemy w stanie oferować zajęcia rehabilitacyjne, indywidualny catering, system przywoławczy, dowozy oraz cykl wizyt lekarskich.

 

Termin realizacji: Grudzień 2021

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania ze szczegółami naszej oferty. Pomagamy w procesie zakupu tak, aby był przejrzysty i bezpieczny.

 

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.