Konkurs na tytuł „Przyjaciela Seniora”

Konkurs na tytuł „Przyjaciela Seniora”
Drukuj Skomentuj

Ruszyła już czwarta edycja programu organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora i członków Wrocławskiej Rady Seniorów. Tytuł i statuetkę „Przyjaciela Seniorów” mogą otrzymać osoby fizyczne, działające w obszarach dedykowanych seniorom oraz propagujące w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu osób 60+. Celem programu jest wyróżnienie 5 osób, które aktywnie działają na rzecz poprawy sytuacji i jakości życia osób starszych zamieszkałych na terenie Gminy Wrocław.

Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur, decyzja Kapituły oraz powiadomienie Laureatów tytułu nastąpi do 2 września 2019 r.

Wręczenie statuetek „Przyjaciela Seniorów” nastąpi 6 września na wrocławskim Rynku podczas inauguracji tegorocznych obchodów Dni Seniora - Wrocław 2019.

 

Zgłoszenia


Zgłoszenia mogą składać: uniwersytety trzeciego wieku, kluby seniora, rady osiedli, związki emerytów i rencistów, organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje) i inne instytucje społeczne i kulturalne. Warunkiem przystąpienia do programu i starania się o Tytuł „Przyjaciela Seniorów” jest zgłoszenie kandydatury poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej www.seniorzy.wroclaw.pl w zakładce „Dni Seniora” (pliki do pobrania) oraz w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 23 sierpnia na adres mailowy jolanta.podsiadlo@wcrs.wroclaw.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pok. 15 do koordynatorki programu - Jolanty Podsiadło (nr tel. 71 772 49 22).

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tu:

http://www.seniorzy.wroclaw.pl/node/1129

 

Źródło: materiały prasowe

 

 

Więcej informacji o Wrocławskich Dniach Seniora znajdziesz tu:

Nadchodzi Święto Seniorów! Wrocławskie Dni Seniora 2019

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe