Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia

Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia
Telefon:
504101042,   22560 66 65
Strona WWW:
bialadalia.com.pl

Lokalizacja:

Adres: Sobieskiego 24, Konstancin-Jeziorna

Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia

Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia znajduje się w Konstancinie-Jeziornym. Konstancin-Jeziorna to miasto w woj. mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, położone w aglomeracji warszawskiej ok. 20 km na południe od centrum Warszawy; siedziba gminy miejsko-wiejskiej Konstancin-Jeziorna.

Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia jest położony w pięknej, zadrzewionej i spokojnej części Konstancina-Jeziorny, kilkadziesiąt metrów od alei parkowej prowadzącej do tężni. To wyjątkowe położenie pozwala naszym Pensjonariuszom na pełne korzystanie z oferty jedynego w województwie mazowieckim uzdrowiska, a także na codzienne, relaksujące spacery w uzdrowiskowym parku. Oferujemy długoterminowe pobyty opiekuńcze osobom, które jesień swojego życia pragną spędzić w komfortowych warunkach i dobrym towarzystwie. Każdy Pensjonariusz Domu Aktywnego Seniora Biała Dalia objęty jest programem pielęgnacyjnym, w tym leczeniem i rehabilitacją oraz ma zapewnioną opiekę lekarzy, personelu medycznego i pomocniczego. Program pielęgnacyjny jest ustalany z lekarzem i dostosowywany do indywidualnych wymagań, możliwości i stanu zdrowia. Personel Domu Aktywnego Seniora Biała Dalia jest odpowiedzialny za aktywizację społeczną, fizyczną i psychiczną naszych Pensjonariuszy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych podopiecznych znajdował się w jak najlepszej kondycji.

 

Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia oferuje:

 

– pobyty długoterminowe
– pobyty czasowe
– pobyty poszpitalne
– dzienną opiekę
– specjalistyczny transport
– specjalny program aktywizacji osób w podeszłym wieku

 

Podczas pobytu zapewniamy naszym Pacjentom:

 

– zakwaterowanie w pokoju 1, 2 lub 3- osobowym z łazienką,
– opiekę lekarską, w tym opiekę psycho-geriatry i neurologa,
– całodobowe, kompleksowe świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze,
– kontynuację leczenia farmakologicznego,
– niezbędne konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne,
– ustalenie i stosowanie diety,
– opiekę psychologa, terapeuty zajęciowego,
– usprawnianie ruchowe,
– zróżnicowane zajęcia kulturalno-oświatowe oraz rekracyjne,                                                – domową atmosferę.

 

Usługi dodatkowe:


– indywidualne zajęcia rehabilitacyjne,
– zabiegi fizjoterapeutyczne,
– Inne wg wymagań indywidualnych.

Ponieważ do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapraszamy serdecznie do osobistych odwiedzin w naszym Ośrodku i rozmowy z nami. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dom Aktywnego Seniora Biała Dalia jest wpisany do rejestru Wojewody Mazowieckiego placówek świadczących opiekę całodobową pod numerem 156.

Serdecznie zapraszamy!