Dom Seniora Rezydencja Konary

Dom Seniora Rezydencja Konary
Telefon:
660664084,605780750
Strona WWW:
domseniorakonary.pl

Lokalizacja:

Adres: Kamieniec 3, Konary

Dom Seniora Rezydencja Konary

Dom Seniora Rezydencja Konary znajdują się kilka minut drogi samochodem do Krakowa.

 

Obiekt mieści się na pięknym, rozległym terenie, nieopodal lasu i strumienia, w cichej i malowniczej okolicy. Otaczająca to miejsce przyroda, niezwykłe widoki i standard Rezydencji dają jej mieszkańcom poczucie spokoju i komfortu.

 

Rezydencja Konary, to miejsce radości, relacji, pełne uczuć, oparte o zrozumienie i troskę.

Drzwi naszej Rezydencji są zawsze otwarte dla rodzin i przyjaciół naszych mieszkańców.

 

W każdą niedzielę, bądź na życzenie mieszkańców Rezydencję odwiedza także ksiądz z pobliskiej parafii, który oprócz odprawienia sakramentu mszy świętej i innych posług, służy zawsze wsparciem duchowym.

 

Wiemy doskonale, czasami przychodzi czas, kiedy niektórzy z naszych mieszkańców tęsknią za bliskimi, wiemy także, że bliscy tęsknią za nimi. By umożliwić kontakt mieszkańców z ich rodzinami, przyjaciółmi, w Rezydencji zaprojektowaliśmy specjalne przestrzenie, gdzie nasi mieszkańcy mogą w ciągły i nieskrepowany sposób kontaktować się z nimi przy pomocy internetowych rozmów wideo. Na terenie całej rezydencji działa sieć Wi Fi. Dostęp do internetu daje wiele możliwości komunikacyjnych, pomaga w utrzymywaniu relacji i rozwijaniu zainteresowań mieszkańców.

 

W Rezydencji Konary, mieszkańcy mają do wyboru pokoje jedno, dwu i trzy osobowe. Każdy z nich daje gwarancję wysokiego standardu i wyposażony jest w przestronną łazienkę z prysznicem, zaprojektowaną z myślą o osobach starszych, bądź niepełnosprawnych.

 

Rezydencja posiada wiele części wspólnych – przestronnych salonów, sal telewizyjnych, otwartych kuchni i dużych, słonecznych tarasów – w których jej mieszkańcy mogą wspólnie spędzać czasi relaksować się.

 

Z Rezydencją Konary współpracuje także kosmetyczka, fryzjerka i specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Wspólnie są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych mieszkańców.

 

Pragniemy, aby mieszkańcy Rezydencji znaleźli w niej swój prawdziwy dom. Chcemy także, aby jesień Ich życia nie była uciążliwa i smutna, dlatego do dyspozycji mieszkańców jest gabinet rehabilitacji i masażu, w którym pod fachowym okiem profesjonalistów nasi mieszkańcy znajdują ukojenie swoich dolegliwości.

Oprócz wykwalifikowanej kadry pielęgniarskiej i medycznej przebywającej w Rezydencji, opiekę nad tym miejscem sprawuje także lekarz-geriatra, który w razie potrzeby służy wszelką pomocą.

 

Zapraszamy