Kraków: Targi Seniora 2019

Kraków: Targi Seniora 2019
Skomentuj

W dniach 27-28 września 2019 r. odbędą się Targi Seniora Kraków w przestrzeni EXPO. „Dodajemy energii” - pod takim hasłem odbędzie się wydarzenie prezentujące najnowsze trendy, produkty i usługi dla osób dojrzałych.

Domyseniora.pl jest oficjalnym Patronem medialnym tego wydarzenia

 

Zadbaj o zdrowie!

 

Dla uczestników jest to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do skorzystania z kompleksowych - i co najważniejsze - bezpłatnych badań medycznych: słuchu, wzroku, krwi, USG, itp. oraz uzyskania licznych porad specjalistów w zakresie rehabilitacji, zdrowego odżywiania czy lecznictwa uzdrowiskowego.

 

Poza badaniami można będzie zapoznać się oferowanymi przez firmy produktami, w tym wieloma nowościami rynkowymi, a nawet „na własnej skórze” przekonać się o ich zaletach. Albo pozwolić sobie na czas relaksu i zabawy.

 

Targi (nie tylko dla) Seniora

 

Całość dopełnia moc nagród do wygrania w konkursach - wycieczki krajowe i zagraniczne, pobyty w sanatoriach, bony na usługi rehabilitacyjne, bilety do teatrów i muzeów oraz pakiety kosmetyków i suplementów diety.

 

Wyjątkowe spotkania


Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku nie zabraknie spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Dotychczas na scenie pojawili się m.in. Halina Kunicka, Katarzyna Gartner, Anna Dymna, o. Leon Knabit, ks. Adam Boniecki, Elżbieta i Andrzej Lisowscy.
Podczas wrześniowego wydarzenia do grona gwiazd dołączy m.in. Tadeusz Woźniak, wybitny muzyk, kompozytor i wokalista, najbardziej znany z takich przebojów jak „Smak i zapach pomarańczy” czy „Zegarmistrz światła”.

 

 

Więcej informacji: Targi Seniora Kraków 2019: Spotkanie przepełnione pasją i energią

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!