Dom Seniora Kolumna

Dom Seniora Kolumna
Telefon:
515174991
Ocena:
5
Strona WWW:
www.domseniorakolumna.pl

Lokalizacja:

Adres: Piotrkowska 20, Łask

Dom Seniora Kolumna

Dom Seniora Kolumna zbudowany został w oparciu o najnowocześniejszy projekt, który uwzględnia wszystkie najdrobniejsze i najbardziej wymagające potrzeby przyszłych Mieszkańców. Cały obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych. Mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo zadbaliśmy o wszelkie udogodnienia pozwalające na bezproblemowe poruszanie się. Wśród nich znajdują się liczne systemy podjazdów, poręcze, uchwyty oraz winda, zapewniająca komfort przemieszczania się osobom o ograniczonej zdolności ruchowej.

Nasz obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych. Pokoje są 1,2 lub 3 osobowe. Wyposażone są w balkon, tv, klimatyzację, łazienkę i systemy przywoławcze. Są one funkcjonalne, bezpieczne i przystosowane pod adaptacje według upodobań.

Mamy rozwinięty program aktywizacji seniorów. Opiera się on na licznych zajęciach grupowych, ale także na indywidualnym podejściu do każdego Domownika. Zapewniamy zajęcia artystyczne, terapię zajęciową, terapię ruchową. Mieszkańcy mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Bogaty księgozbiór oraz gry i zadania logiczne. Organizujemy wieczory filmowe, muzykoterapię, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych aktywności.

Dbamy również o zdrowie fizyczne naszych Domowników. Do ich dyspozycji oddajemy salę terapii ruchowej, która jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz tego oferujemy możliwość indywidualnej lub grupowej rehabilitacji. Zależy nam na tym, aby chory jak najszybciej odzyskał chociażby częściową sprawność. Naszym celem jest dbanie o zdrowie fizyczne naszych seniorów dlatego posiadamy także piękny ogród, który umożliwia codzienne spacery wśród drzew.

Gwarantujemy także całodobową opiekę i nadzór lekarza. Posiadamy wykwalifikowany personel, który dba o codzienne funkcjonowanie naszych Domowników oraz o to, aby czuli się oni jak w domu.
Nasz Dom położony jest w malowniczej miejscowości Kolumna, która swoją historią sięga XVII wieku. Przez miejscowość przepływa rzeka Grabia, która jest jednym z głównych punktów rekreacyjnych regionu. Wzdłuż niej rozciągają się malownicze łąki, pola oraz tereny leśne z których słynie nasza miejscowość. To właśnie dzięki przepięknym lasom, wśród których znajduje się wiele szlaków rowerowych i pieszych odnajdziemy tu ciszę, spokój oraz poczujemy, że jesteśmy bardzo blisko przyrody.

Dom Seniora Kolumna położony jest blisko kościoła, stacji PKP oraz szpitala. Dzięki rozbudowanej sieci dróg oraz autostrad dojazd do naszego Domu nie zajmie dużej ilości czasu: Łódź – 20 minut Warszawa – 90 minut Wrocław – 120 minut Poznań – 120 minut.

Zapraszamy do kontaktu.