Dom Seniora Słoneczne Wzgórze

Dom Seniora Słoneczne Wzgórze
Telefon:
535409137
Ocena:
5
Strona WWW:
www.slonecznewzgorze.net

Lokalizacja:

Adres: Słoneczna  14, Łaznowska Wola

Dom Seniora Słoneczne Wzgórze

Dom Seniora Słoneczne Wzgórze położony jest w cichej i spokojnej okolicy 20 minut od Łodzi, 60 minut od Warszawy, 11 km od węzła nr 23 autostrady A1. W ofercie mamy pobyty stałe, czasowe, dzienne (z możliwością transportu) oraz rehabilitację.

 

Oferujemy przestronne 1 i 2 osobowe pokoje z własna łazienką. W pokojach znajdują się łóżka rehabilitacyjne, zapewniające użytkownikom optymalną niezależność oraz swobodę ruchu.

 

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną, rehabilitację, terapię zajęciową oraz możliwośc spędzania czasu wolnego w aktywny sposób.

 

Cały budynek z ogrodem zaprojektowany jest bez barier architektonicznych, seniorzy mają dostęp do jadalni. biblioteki, świetlicy, kaplicy oraz salonu kosmetyczno - fryzjerskiego.

 

W naszym obiekcie dbamy o bezpieczeństwo, budynek wraz z otaczającym go ogrodem jest ogrodzony, istnieje kontrola osób wchodzących, mamy bezprzewodowy system przywoławczy.

 

Dysponujemy własną kuchnią, mamy konsultacje dietetyka, oferujemy 5 zdrowych posiłków, dostosowanych do potrzeb seniorów.