Dom Opieki Emeryta Złota Jesień

Dom Opieki Emeryta Złota Jesień
Telefon:
512717181,882157722,   22767 98 10
Strona WWW:
zlotajesienlegionowo.pl

Lokalizacja:

Adres: Nowodworska 99, Łajski

Dom Opieki Emeryta Złota Jesień

Dom Opieki Emeryta Złota Jesień jest domem prywatnym pozbawionym barier architektonicznych przyjazny ludziom starszym, położony w spokojnej malowniczej części Mazowsza w otoczeniu zieleni.  Dogodne położenie z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych ulic gwarantuje komfortowy i przyjemny wypoczynek. Dodatkowym atutem jest dom kultury który znajduję się wiza wi naszego domu.

Złota Jesień jest kameralnym domem opieki. Mieszka tu niewielka liczba mieszkańców, panuje przyjemna atmosfera pełna rodzinnego ciepła, którą tworzą pracownicy opiekujący się naszymi podopiecznymi. Oprócz codziennych czynności umilają czas rozmową spacerem jak również grupowymi zajęciami.

Dysponujemy 55 miejscami w pokojach 3, 2, 1 osobowych.


Pokoje są wyposażone i przystosowane tak aby ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom starszym, chorym oraz niepełnosprawnym. Nasi mieszańcy w swoich pokojach posiadają dostęp do telewizora, telefonu, systemu przywoławczego.

 

W naszym domu znajduje się:


Opieka medyczna

Pacjentami opiekuje się wysoko wyspecjalizowana kadra: lekarze, pielęgniarki, opiekunowie, rehabilitanci, 

Opieka całodobowa

Głównym celem jest zapewnienie pacjentom całodobowych świadczeń zdrowotnych, które obejmują swoim zakresem opiekę, pielęgnację i rehabilitację.


Indywidualne rehabilitacje

Kompleksowe wsparcie, które jest kierowane do osób niepełnosprawnych oraz przywrócenie całkowitej lub częściowej sprawności fizycznej.


Komfortowe pokoje

Pokoje wyposażone w łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie oraz system przywołania personelu.


Domowa kuchnia

Atutem kuchni jest przygotowywanie potraw na bazie ekologicznych składników, które pozyskujemy z pobliskich gospodarstw.


Jadalnia

Pokój sprzyja nawiązywaniu kontaktów naszych mieszkańców oraz dzieleniem się spostrzeżeniami dotyczących przygotowanych posiłków.


Terapia

Staramy się aby pod okiem terapeutów z wykorzystaniem specjalnie dobranych przyrządów do ćwiczeń utrzymywać sprawność fizyczną naszych podopiecznych.


Kącik TV

Telewizja pozwala rozwijać sprawność intelektualną dzięki programom publicystycznym, popularno-naukowych, a także rozrywkowym.