Dom Seniora Magnolia

Dom Seniora Magnolia
Telefon:
607634296
Strona WWW:
https://wdo-magnolia.pl

Lokalizacja:

Adres: Lidzbark Warmiński 27, Łaniewo

Dom Seniora Magnolia

Ideą naszego obiektu Dom Seniora Magnolia było stworzenie wyjątkowego miejsca pobytu osób starszych, wymagających opieki, w którym mieszkańcy mają zagwarantowaną wolność, intymność oraz możliwość realizacji wszelkich potrzeb. Dom seniora Magnolia położony jest z dala od miejskiego zgiełku. Otoczony pięknem natury małej Łaniewskiej miejscowości koło Lidzbarka Warmińskiego w województwie Warmińsko- Mazurskim.

 

Nasz dom to nowoczesny budynek w pełni przystosowany dla osób starszych, wymagających całodobowej opieki. Dom dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz stale leżących. Nasz dom pozbawiony jest barier architektonicznych. Odnajdziesz w nim spokój, ciepło i rodzinną atmosferę. Dom Seniora Magnolia oferuje pobyt w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienką, TV, systemem przywoławczym. Ponadto zapewniamy specjalistyczną prywatną opiekę medyczną, gabinet doraźnej pomocy, zabiegi fizjoterapeutyczne, zabiegi rehabilitacyjne oraz odnowę biologiczną. Do dyspozycji naszych mieszkańców jest również salon, w którym poczują się jak w domu. Wygodne kanapy, fotele, TV i biblioteczka zachęcają do wypoczynku i rozmów przy herbacie. Strefa Wi-Fi pozwoli na stały kontakt z bliskimi.

 

Okolica, w której znajduje się Dom Seniora Magnolia jest urokliwa i zaprasza do spędzania czasu również na łonie natury. Nasz personel organizuje mieszkańcom czas wolny i aktywny wypoczynek z udziałem animatora zajęć; warsztaty na wolnym powietrzu z ogrodnictwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych realizujemy warsztaty i kursy wedle oczekiwań mieszkańców.

 

Dla naszych lokatorów mamy do zaoferowania również pakiet SPA: termy, kąpiele w solach mineralnych i jacuzzi. Do dyspozycji jest również fryzjer i kosmetyczka.


OFERTA:

 

Pobyty stałe, pobyty opiekuńczo-rehabilitacyjne krótko i długoterminowe. Całodobowa opieka osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym Profesjonalna opieka pielęgniarska Nadzór lekarza Wykwalifikowany zespół rehabilitantów i terapeutów Dostęp do lekarzy specjalistów Aktywny wypoczynek Wyżywienie dostosowane do zaleceń. Konsultacja dietetyczna.