Mobilex - sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie

Mobilex - sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie
Telefon:
501443880,   42214 29 11
Strona WWW:
www.mobilex.pl

Lokalizacja:

Adres: Duńska 3/5, Łódź

Mobilex - sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie

Firma Mobilex, jeden z wiodących dystrybutorów w branży rehabilitacyjnej, od 20 lat dostarcza najwyższej klasy sprzęt i akcesoria dla osób niepełnosprawnych, ograniczonych ruchowo oraz seniorów, wyznaczając nowe standardy na polskim rynku usług medycznych. Pomagamy i doradzamy pacjentom w zakresie doboru najlepszych rozwiązań oraz służymy fachowym wsparciem na każdym etapie zakupowym. Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone i cenione urządzenia pochodzące od zaufanych wytwórców znanych na całym świecie.

 

Zapewniamy naszym klientom dostęp do sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, w tym wózków inwalidzkich dostosowanych do oczekiwań osób o różnym poziomie dysfunkcji narządu ruchu. Ergonomiczne, lekkie i poręczne wózki ręczne i elektryczne, odpowiadające potrzebom osób starszych i niepełnosprawnych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i komfortu potwierdzona wieloletnią znajomością rynku i najskuteczniejszych rozwiązań. Z doświadczenia wiemy, że niezwykle przydatnym sprzętem w ośrodkach rehabilitacji, domach opieki dla seniorów i wszystkich miejscach, w których przebywają osoby posiadające ograniczenia ruchowe są nowoczesne rampy i schodołazy. Pomagają w szybki i bezpieczny sposób pokonywać schody, wysokie krawężniki i progi bez konieczności schodzenia z wózka, co znacząco ułatwia poruszanie się w nieprzyjaznych warunkach i likwidowanie barier architektonicznych.

 

Dla seniorów, posiadających trudności z samodzielnym poruszaniem się, mamy specjalną ofertę chodzików, balkoników oraz podpórek inwalidzkich. To wyjątkowo praktyczny i wygodny sprzęt dla osób starszych, z którym zachowacie Państwo samodzielność i niezależność w codziennym życiu. Oferta sklepu Mobilex to także sprzęt niezbędny w opiece nad osobami chorymi, niepełnosprawnymi oraz pacjentami leżącymi. Szczególnej uwadze polecamy gamę produktów i akcesoriów do przemieszania pacjentów, takich jak deski i maty poślizgowe umożliwiające pielęgnację i przenoszenie pacjentów, a także pasy do transferu, które ułatwiają opiekunowi podnoszenie chorego bez obciążania kręgosłupa oraz przy zachowaniu zdrowej postawy. 

 

Wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny dba o wysoką jakość naszych usług, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą fachową obsługę, doradztwo i wsparcie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Niewątpliwym atutem firmy Mobilex jest rzetelność i terminowości w realizacji usług o czym świadczy szerokie grono zadowolonych pacjentów. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.mobilex.pl/ i zapoznania się z pełną ofertą wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i z przyjemnością pomogą w doborze optymalnych rozwiązań.

 

Adres:

Mobilex Sp. z o.o.
ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź
tel. 42 214 29 11, 501 443 880
e-mail: info@mobilex.pl

 

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro - tel. 501 443 880,
SERWIS - tel.
42 280 92 50,
Obuwie Scholl - tel. 512 476 812

Nasz sklep internetowy:
https://www.galeriazdrowia.pl