Dom Seniora Centrum Opieki Familia

Dom Seniora Centrum Opieki Familia
Telefon:
607079079
Ocena:
4.9
Strona WWW:
www.familia.lodz.pl

Lokalizacja:

Adres: Drużynowa 4, Łódź

Dom Seniora Centrum Opieki Familia

Dom Seniora Centrum Opieki Familia, prywatny do w Łodzi jest stacjonarną placówką pielęgnacyjno - opiekuńczą, świadczącą całodobową opiekę i pomoc dla osób starszych, przewlekle chorych, niepełnosprawnych posiadającą zezwolenie Wojewody Łódzkiego  ZRPS-III.9420.44.2020

 

Dom Opieki Centrum Opieki Familia to placówka z dzisięcioletnią tradycję mieszcząca się obecnie w cichej i spokojnej okolicy Łodzi na Złotnie, w poblizu parku "Na Zdrowiu" co gwarantuje naszym podopiecznym ciszę i spokój a duży ogród daje możliwość spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni.

 

Nasz dom seniora zapewnia profesjonalną całodobową opiekę wykfalifikowanej kadry pielęgniarsko - opiekuńczej dla 30 Podopiecznych, którzy z racji stanu zdrowia, wieku lub samotności nie są w stanie funkcjonować w arunkach domowych. Nasym priorytetem jest zapewnienie kameralnej rodzinnej atmosfery w komfortowych warunkach, gdzie każdy podopieczny jest traktowany indywidualnie, z należytym szacunkiem i zrozumieniem.

 

Dla naszych Mieszkańców przygotowaliśmy 30 miejsc pobytowych w komfortowo urządzonych pokojach 2  i 3 osobowych z uwzględnieniem wszystich norm i przepisów bezpieczeństwa dotyczących sprawowania opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Obiekt, w którym znajduje się nasza placówka wolny jest od barier architektonicznych, wyposażony jest w windę, podjazd dla wózków, posiada system kamer i monitoringu wewnętrznego, który dodatkowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa naszych Mieszkańców.

 

W ramach pobytu w Centrum Opieki Familia oferujemy:

 

- całodobową opiekę pielęgniarsko - opiekuńczą,

- opiekę lekarza internisty i psychiatry

- konsultacje lekarzy specjalistów

- zajęcia rehabilitacyjne,

- transport sanitarny,

- sprzęt rehabilitacyjny do dyspozycji naszych Mieszkańców (wózki, balkoniki, materace przeciwodlezynowe, pionizator, podnośnik),

- zdrowe i smaczne posiłki.

 

Serdecznie zapraszamy!