Mediina Care - domowa opieka z pasją

Mediina Care - domowa opieka z pasją
Telefon:
571266850
Strona WWW:
https://www.mediinaopieka.pl

Lokalizacja:

Adres: Zygmunta Krasińskiego 2/20, Lublin

Mediina Care - domowa opieka z pasją

Mediina Care - Opieka z Pasją

 

Z doświadczenia wiemy jak ważna jest pomoc osobie starszej i schorowanej oraz jak wiele trudu wymaga wspieranie jej w codziennych czynnościach. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel, który życzliwością oraz troską otacza seniorów, sprawując nad nimi całodobową lub godzinową opiekę.

 

Zatrudniane przez nas opiekunki gwarantują opiekę na najwyższym poziomie, a swoim przyjaznym usposobieniem zapewnią członkom Państwa rodziny miłą, serdeczną oraz rodzinną atmosferę.

 

Nasi pracownicy pomagają przy czynnościach takich jak:

- poruszanie się
- higiena, korzystanie z toalety
- podawanie leków
- prowadzenie domu: sprzątanie, zakupy, gotowanie..
- wspólne spożywanie posiłków z podopiecznym
- wspólne spędzanie czasu oraz dotrzymywanie towarzystwa

 

Czym jest opieka domowa?


Całodobowa opieka nad seniorem to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Zmiana otoczenia często wpływa negatywnie na zdrowie i psychikę osoby starszej, dlatego tak ważne jest unikanie stresujących sytuacji.


Dla kogo:


Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych, dla których wyszukujemy odpowiedni personel,  który w profesjonalny sposób zadba o zdrowie i komfort starszych, często schorowanych członków rodziny. Nasza bogata oferta z pewnością pozwoli wybrać odpowiedni plan opieki nad osobą starszą, niezależnie od tego czy zdecydują się Państwo na pomoc całodobową czy kilkugodzinną oraz czy opieki wymaga chory leżący w łóżku czy wystarczy towarzystwo oraz rozmowa.