Lublin: Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

Lublin: Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR
Skomentuj

Pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR odbędzie się w dniach 25-27 października 2019 r. na Targach Lublin, ul. Dworcowa 11.

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będzie można wykonać bezpłatne badania medyczne. Na miejscu nie zabraknie dietetyków, którzy podpowiedzą jak zdrowo się odżywiać. Podczas wydarzenia będzie można uzyskać bezpłatne porady prawne, a także dowiedzieć się więcej na temat finansów i możliwości oszczędzania. Dużo miejsca poświecimy sferze bezpieczeństwa seniora nie tylko w przestrzeni publicznej. Wykłady poprowadzą przedstawicieli policji, straży pożarnej, straży miejskiej a także urzędów które dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa. Porad będą udzielali także pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Uczestnicy Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będą mogli także zapoznać się z kulturalną ofertą miasta i regionu. Odbędą się ciekawe warsztaty i dyskusje. Nie zabraknie pokazów mody, zajęć sportowych, występów estradowych oraz konkursów z nagrodami. Swoją ofertę zaprezentują także sanatoria, biura podróży, kluby seniora, a także domy kultury. W ciągu trzech dni będzie można pobawić się przy dobrej muzyce oraz posłuchać koncertów gwiazd estrady. W piątek na scenie LUBSENIORa wystąpi z koncertem Gość Specjalny wydarzenia - Pani Halina Frąckowiak. Muzycznych atrakcji nie zabraknie także w weekend. W sobotę natomiast warto zabrać dobre buty do tańca ponieważ czeka nas nie lada dancing! Wydarzenie jest współorganizowane przez Targi Lublin S.A. oraz Miasto Lublin. Wstęp wolny.

 

 

Więcej informacji: www.lubsenior.pl

 

 

 

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!