Manamedica Ośrodek Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjny Dębowy Park

Manamedica Ośrodek Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjny Dębowy Park
Drukuj Skomentuj

Dębowy Park to ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny świadczący kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki i usprawniania osób starszych. Ze wzglęgu na bogate doświadczenie, sprawdzony personel, a także doskonałe zaplecze techniczne, obiekt może zapewnić opiekę na naprawdę wysokim poziomie pacjentom z różnymi dysfunkcjami ruchowymi.

 

Z myślą o przebywających tutaj podopiecznych, budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwiać jego mieszkańcom bezproblemowy dostęp do ogrodu oraz wszystkich innych pomieszczeń takich jak: jadalnia, czy sala terapii zajęciowej, dając tym samym dużą swobodę ruchu, jak również niezależność.

 

Główne atuty obiektu:

 

- 5 posiłków dziennie,
- pokoje 1 lub 3-osobowe z łazienkami,
- integralny system przyzywowy w każdym pokoju,
- monitoring zwiększający bezpieczeństwo pensjonariuszy,
- całodobowa opieka wykwalifikowanego personelu medycznego,
- zautomatyzowane łóżka elektryczne z materacami termoplastycznymi,
- specjalistyczne konsultacje lakarskie w razie potrzeby,
- opieka psychologiczna i psychoterapeutyczna,
- opiaka duszpasterska,
- parking dla odwiedzająych.

 

 

Placówka zlokalizowana jest w Wołowie - starym poniemieckim miasteczku, w którym podopieczni z pewnością odkryją wiele ciekawych miejsc. Obiekt oferuje swoim gościom pobyt stały lub czasowy. Pensjonariusze mają szeroki dostęp do różnych aktywności w postaci uczestnictwa w pracach pielęgnacyjnych ogrodu, w wydarzeniach kulturalnych m.in. w mieszczącym się w pobliżu przedszkolu, spotkań z pracownikiem miejskiej biblioteki, czy organizacji urodzin mieszkańców.

 

 

Oferta ośrodka skierowana jest do seniorów z demencją, chorobą Alzheimera, odleżynami i przewlekłymi ranami, chorych na schorzenia internistyczne, czy zniedołężniałych. Kolejną zaletą obiektu jest bliskie sąsiedztwo przychodni wielospecjalistycznej, w której pacjenci Dębowego Parku, bez opuszczania swoich łóżek mają możliwość skorzystania z USG brzucha i serca, z ABPM, czyli ambulatoryjnego monitorowania ciśnienia krwi oraz wykonania wszelkich badań krwi
i moczu.

 

 

Dębowy Park najbardziej lubiany jest za indywidualne podejście do każdego pacjenta. Na szczególne uznanie zasługuje cały personel pełen cierpliwości, delikatności i profesjonalizmu. Zdaniem rodzin korzystających z usług tej placówki - aura serdeczności i dobroci to jeden z dobrych duchów tego domu. Celem obiektu jest udowadnianie mieszkańcom oraz ich bliskim, że starość wcale nie musi być smutna i że można przeżyć ją z uśmiechem na twarzy.

 

 

Kontakt


Manamedica Ośrodek Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjny Dębowy Park
ul. Inwalidów Wojennych 13, Wołów

 

tel. 713 190 144
strona WWW: www.debowy-park.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe