Mariella - prywatny dom opieki w Konstancinie Jeziorna

Mariella - prywatny dom opieki w Konstancinie Jeziorna
galeria zdjęć (20) Drukuj Skomentuj

W dzisiejszych czasach seniorzy potrzebują szczególnej opieki. Z pomocą przychodzi Mariella, prywatny dom opieki, dbający o najwyższe światowe standardy. 

Mariella - poczuj się bezpiecznie i komfortowo!

 

Mariella to nowoczesny ośrodek charakteryzujący się profesjonalną opieką i indywidualnym podejściem do każdego pensjonariusza. Dom oferuje usługi opiekuńcze, pielęgnacyjne, rehabilitację, bogatą ofertę zajęć aktywizujących oraz liczne udogodnienia i atrakcje, z których pensjonariusze mogą korzystać bez ograniczeń.

 

Mariella jest miejscem, w którym seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnościami mogą czuć się bezpiecznie, a zarazem komfortowo i swobodnie. To zasługa wykwalifikowanego personelu, który jest gotowy nieść pomoc Twojemu seniorowi 7 dni w tygodniu o każdej godzinie dnia i nocy. Pensjonariusze Domu Mariella mogą przyjmować gości bez sztywno wyznaczonych godzin. Ważnym atutem placówki jest oferta opieki krótkoterminowej, która skierowana jest do rekonwalescentów wymagających opieki i rehabilitacji oraz osób poszukujących czasowego zastępstwa w opiece nad swoimi bliskimi.

 


Oferta Domu Mariella

 

Dom Mariella oferuje kompleksowe usługi opiekuńcze i rehabilitacyjne w połączeniu z pełną życzliwości, domową atmosferą. Nad profesjonalną opieką seniora czuwa troskliwy i wyrozumiały personel w tym pielęgniarki, lekarze, fizjoterapeuci, trenerzy, rehabilitanci. Dla każdego pensjonariusza przygotowane są funkcjonalne i przytulne pokoje 1-i 2-osobowe z łazienkami i balkonami. Dodatkową zaletą jest własna kuchnia oraz smaczne i zdrowe posiłki,  zgodne z dietą i preferencjami. Oferta wzbogacona jest o różnego rodzaju zajęcia: 

 

  • Rehabilitacja, fizykoterapia, kinezyterapia, masaże.
  • Joga dla seniorów.
  • Animacja w postaci koncertów, spotkań, gier, kina.
  • Zajęcia wspierające koncentrację i kreatywność.
  • Uroczyste obchodzenie wszystkich świąt i świętowanie urodzin, rocznic itp.


Zadbaj o swojego seniora wybierając dom Mariella

 

Dom Mariella otoczony jest pięknym ogrodem. W okolicy znajduje się wiele możliwości spacerowych. Dom Opieki zapewnia gabinet fryzjersko-kosmetyczny, pralnię, strefę kwarantanny dla nowych pensjonariuszy oraz kawiarnię.

 

Te wszystkie atuty domu Mariella sprawiają, że każdy podopieczny czuje się w tym miejscu po prostu wyjątkowo.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!