Lawendowy Dom Seniora

Lawendowy Dom Seniora
Telefon:
605555480,535555901,   22720 00 45
Ocena:
5
Strona WWW:
www.lawendowy.eu

Lokalizacja:

Adres: Tarniny 74, Stara Wieś,

Lawendowy Dom Seniora

Nasz Dom Lawendowy Dom Seniora znajduje się w pobliżu Warszawy na skraju Lasu Młochowskiego (Mazowieckie, Nadarzyn). Lawendowy Dom Seniora to szczególne miejsce. Stworzyliśmy je z myślą o sielskiej i urokliwej atmosferze wiejskiego dworku w Prowansji, gdzie kojący zapach lawendy otula nas z każdej strony i jak nic innego koi naszą niespokojną duszę.

 

To bardzo ważne, aby przebywający tu seniorzy czuli się komfortowo i bezpiecznie. Wiedzą o tym wszyscy, którzy choć raz odwiedzili nasze progi. W luksusowych warunkach przebywają tu osoby starsze, zarówno te aktywne i w pełni sprawne, jak i osoby schorowane, które wymagają specjalnej opieki. 

 

Jeśli szukają Państwo na mapie Mazowsza (w pobliżu Warszawy) spokojnych i urokliwych miejsc, z dala od zgiełku miasta i szumu samochodów to Stara Wieś k/Nadarzyna będzie idealną lokalizacją. Z tą właśnie myślą zbudowaliśmy Lawendowy Dom Seniora właśnie w tym miejscu.

 

Ulica Tarniny, przy której mieści się Lawendowy Dom Seniora jest bardzo spokojną okolicą z przeważającą zabudową domków jednorodzinnych, z pięknymi ogrodami, co znacząco podnosi walory estetyczne tego miejsca. Także ogród naszego domu jest miejscem wyjątkowym i niezwykle atrakcyjnym. Nad budynkiem królują strzeliste brzozy, nadające sielskiego charakteru całości zabudowań, a wokół kwitnąca lawenda przenosi nas w prowansalskie klimaty.

 

- oferujemy 56 komfortowych miejsc w parterowym budynku

 

Dom posiada: 

- aż 6 dużych tarasów połączonych z ogrodem wygodnymi alejkami bez barier architektonicznych 

- wewnętrzne patio do dyspozycji naszych gości. 

- ogród jest na tyle duży, że można po nim spacerować wokół domu. 

- gdy pogoda sprzyja, można także wygodnie zasiąść w fotelu i delektować się otaczającą przyrodą, wsłuchiwać w śpiew ptaków lub zatopić się w ulubionej lekturze. 

- dla aktywnych Seniorów, lubiących bliższy kontakt z naturą, z przyjemnością udostępnimy fragment ogrodu do ich własnej dyspozycji np. sadzenia ulubionych kwiatów lub ich pielęgnacji dla relaksu. 

 

Bardzo istotnym atutem naszej lokalizacji jest także wygodny dojazd z Warszawy nowo otwartą obwodnicą Raszyna, oddaloną od naszego domu o 8 km, dzięki czemu trasę Warszawa - Stara Wieś pokonamy w mniej niż 20 minut.

 

Znajdujemy się w odległości:

- 13 km od Pruszkowa

- 6 km od Podkowy Leśnej

- 12 km od Grodziska Mazowieckiego

- 25 km od centrum Warszawy

- 5 km od Brwinowa

- 10 km od Komorowa 

 

Jeżeli w Twojej rodzinie, najbliższym otoczeniu znajdują się osoby starsze, które potrzebują całodobowej opieki zapraszamy do nas. Lawendowy Dom Seniora zapewni:

- całodobową lub dzienną opiekę,

- opiekę lekarza rodzinnego i pielęgniarki,

- pokoje 2 osobowe z łazienkami,

- dom bez barier architektonicznych (1005m2 w parterze) ,

- 5 przepysznych domowych posiłków uwzględniających indywidualne upodobania pensjonariuszy poprzedzone konsultacją z dietetykiem żywieniowym przygotowywanych w kuchni HACCP,

- salę do rehabilitacji,

- pomoc w aktywności fizycznej,

- pomoc w podstawowych potrzebach fizjologicznych,

- duży ogród do wypoczynku i spacerów na świeżym powietrzu,

- miłą i spokojną atmosferę pełną ciepła rodzinnego,

- obsługę, która sprawi wszystko, by osobom w podeszłym wieku nie brakowało zajęć,

- pomoc w podstawowych potrzebach fizjologicznych tj. kąpiel, toaleta codzienna, toaleta poranna i wieczorna

 

Lawendowy Dom Opieki Seniora oferuje pakiety:

Opieka całodobowa

- W cenę wliczone jest wówczas zakwaterowanie, wyżywienie (5 posiłków dziennie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pensjonariuszy), troska wykwalifikowanego personelu 24h/dobę, pomoc w podstawowych czynnościach bytowych i fizjologicznych.

- Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Opieka dzienna

- Oferujemy usługę trwającą maksimum 10 godzin dziennie od godziny 8.00:18.00. W cenę wliczone jest całodzienne wyżywienie, kontrola wykwalifikowanego personelu, pomoc w podstawowych czynnościach bytowych i fizjologicznych.

 

Zapraszamy!