Najlepiej oceniane domy seniora w woj. dolnośląskim

Najlepiej oceniane domy seniora w woj. dolnośląskim
Drukuj Skomentuj

Szukacie dobrego domu seniora znajdującego się na terenie województwa dolnośląskiego? Niżej znajdziecie najlepiej oceniane placówki. W artykule opisaliśmy miejsca, które zyskały najlepsze opinie wśród użytkowników serwisu Domyseniora.pl.

Umieszczenie bliskiej osoby w domu seniora to trudna do podjęcia decyzja. Kluczowe jest oczywiście znalezienie przyjaznego miejsca – niżej przedstawiamy kilka takich placówek z województwa dolnośląskiego.

 

Maranta. Pensjonat dla osób starszych


Maranta znajduje się w miejscowości Bierutów czterdzieści kilometrów od Wrocławia. Na osoby starsze czekają tu komfortowe warunki – wygodnie umeblowane jedno lub dwuosobowe pokoje z łazienkami. Pensjonariuszami opiekują się pielęgniarki i lekarz. Dom otoczony jest parkiem, będącym idealnym miejscem spacerów. Maranta chwalona jest także za domową atmosferę.

 

Noworudzkie Centrum Geriatryczne „Senior”


Centrum „Senior” jest miejscem, gdzie oferowane są pobyty zarówno długoterminowe, jak i dzienne. Pensjonariusze mają zapewnioną opiekę lekarską, rehabilitację oraz terapię zajęciową. Centrum „Senior” w Nowej Rudzie chwalone jest za wspaniały personel oraz czystość.

 

Dom Seniora Przystań


Znajdujący się w Ścinawie Dom Seniora Przystań został stworzony dla osób starszych i chorych. Do wyboru są trzy opcje pobytowe: stałe, czasowe lub dzienne. Pensjonariusze otrzymują tu pomoc, jakiej potrzebują – rehabilitację, wsparcie w codziennym życiu, czy partnera do rozmowy. Uznanie osób oceniających ten dom zyskał personel, który dokłada wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom rodzinną atmosferę i godne warunki życia.

 

Villa Kosmowski


Villa Kosmowski to prywatny dom seniora oraz sanatorium położone w Szczawnie-Zdroju. Jest to eleganckie miejsce z wygodnymi pokojami dla pensjonariuszy. Ośrodek oferuje kompleksową opiekę nad seniorami oraz zajęcia odpowiadające różnym gustom: wycieczki krajoznawcze, spotkania tematyczne czy wyjścia do teatru. Bliscy mieszkańców mogą przebywać z nimi w ciągu dnia bez żadnych ograniczeń czasowych.

 

Dom Opieki „Jodłowa Dolina”


Ośrodek znajduje się we wsi Jodłowo i zaprasza osoby starsze oraz chorych na alzheimera. Pracownicy dbają o to, by każdy mieszkaniec czuł się tu jak w domu, otoczony troskliwą, profesjonalną opieką. O zdrowie seniorów dbają wykwalifikowane pielęgniarki, opiekunki, rehabilitanci oraz psychologowie. Dodatkowym atutem jest lokalizacja ośrodka pośród malowniczych wzniesień Gór Sowich.

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (2)

Słowa kluczowe