Najlepiej oceniane domy seniora w woj. małopolskim

Najlepiej oceniane domy seniora w woj. małopolskim
Drukuj Skomentuj

W Polsce działa wiele domów seniora, ale jak wybrać ten najlepszy? Niżej przedstawiamy placówki z województwa małopolskiego, które zostały najwyżej ocenione przez osoby odwiedzające nasz portal.

Wybranie domu seniora to poważne zadanie. Warto więc poznać opinie osób, które tę decyzję mają już za sobą. Niżej przedstawiamy placówki z województwa małopolskiego z najlepszymi opiniami wystawionymi przez użytkowników serwisu Domyseniora.pl.

 

Dom Opieki „U Wronów”


„U Wronów” to dom opieki mieszczący się w miejscowości Wał-Ruda. Właściciele oferują zarówno pobyty stałe, jak i terminowe. Zatrudniając wykwalifikowaną kadrę opiekunów i rehabilitantów kierują się wyłącznie dobrem pensjonariuszy i chęcią pomocy. Dom przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Dom Pomocy Społecznej im. Ojca Pio


Dom Pomocy Społecznej im. Ojca Pio w Mogilnie w pobliżu Nowego Sącza to miejsce, które oferuje specjalistyczną opiekę nie tylko nad osobami starszymi, przewlekle chorymi, ale również cierpiącymi na alzheimera oraz demencję starczą. Budynek jest bezpieczny i dostosowany do potrzeb osób mających problem z poruszaniem.

 

Dom pod Klonami


Dom pod Klonami
, znajdujący się w Głogoczowie, to nowoczesna placówka z centrum rehabilitacji ruchowej. Kompleks znajduje się niedaleko Krakowa w przyjemnym otoczeniu, ułatwiającym wypoczynek. W jego ofercie znalazły się pobyt stałe, czasowe i poszpitalne. Oceniający chwalili personel, który bardzo troskliwie i z dużym wyczuciem zajmował się ich najbliższymi.

 

NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Archanioła Michała


NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Archanioła Michała znajduje się w Wieliczce i specjalizuje w opiece nad osobami o złym stanie zdrowia. Na miejscu zapewniana jest pomoc lekarska, pielęgniarska i rehabilitacyjna. Brak barier architektonicznych umożliwia podopiecznym poruszanie się oraz codzienne funkcjonowanie. Bliscy pacjentów chwalą ośrodek właśnie za świetny personel i doskonałe podejście zarówno do mieszkańców, jak też ich rodzin.

 

Rodzinny Dom Opieki Paw

 

Dom Opieki Paw znajduje się niedaleko Tarnowa. Jest to miejsce, w którym panuje prawdziwa rodzinna atmosfera i zrozumienie dla potrzeb seniorów. Budynek nie ma barier architektonicznych, otacza go ogród, będący świetnym miejscem letniego relaksu. Mieszkańcy domu mają zapewnioną całodobową opiekę oraz pomoc lekarzy.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe