Najlepiej oceniane domy seniora w woj. wielkopolskim

Najlepiej oceniane domy seniora w woj. wielkopolskim
Drukuj Skomentuj

Mieszkańcy województwa wielkopolskiego, szukający odpowiedniego domu seniora dla swoich bliskich, na pewno stają przed trudnym wyborem. Aby ułatwić im tę decyzję, przygotowaliśmy listę najlepiej ocenianych placówek w regionie.

Niżej przedstawiamy placówki, które zostały najlepiej ocenione przez użytkowników serwisu Domyseniora.pl. Być może wśród nich znajduje się miejsce, jakiego szukacie?

 

Pensjonat Pielęgnacyjno-Opiekuńczy DALFAS


Pensjonat znajduje się w malowniczej miejscowości Annogóra. Na miejscu dostępne są pokoje dwu oraz trzyosobowe, gdzie mogą zamieszkać osoby starsze, a także cierpiący na alzheimera i parkinsona. Panuje tu ciepła, rodzinna atmosfera, a mieszkańcy otoczeni są uwagą oraz szacunkiem. Dużym atutem na pewno jest usytuowanie budynku na skraju lasu.

 

Prywatny Dom Opieki w Luboniu


Dom Opieki jest kameralnym ośrodkiem, zapewniającym miejsce dziewięciu osobom. Budynek przystosowano do możliwości seniorów, mających kłopoty z poruszaniem się. W domu dostępna jest też opieka medyczna oraz rehabilitacyjna, a także pielęgniarska. Personel dba również o rozwijanie zainteresowań podopiecznych – stąd szeroka oferta zajęć dodatkowych, takich jak muzykoterapia, spotkania z interesującymi ludźmi, kuchnia terapeutyczna czy też wyjazdy do teatru lub muzeum.

 

Rodzinny Dom Opieki Złota Jesień w Bierzglinku


Dom Opieki Złota Jesień to rodzinne miejsce, w którym osoby starsze czują się jak u siebie. Na pensjonariuszy czekają tu jedno oraz dwuosobowe pokoje z dostępem do własnych łazienek oraz z instalacją przywoławczą. W domu panuje miła, domowa atmosfera – o co dba przyjazny personel. Mieszkańcy mogą korzystać nie tylko z profesjonalnej opieki, ale również z szerokiej oferty dodatkowych zajęć i bogatego programu aktywnego wypoczynku.

 

Dom Seniora Złoty Wiek w Węgielni


Dom Seniora Złoty Wiek to miejsce, w którym personel dba zarówno o sprawność fizyczną, jak też intelektualną osób starszych. Budynek znajduje się na dużej działce, otoczonej zielenią, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć kontaktem z przyrodą i aktywniej wypoczywać. W domu mogą zamieszkać osoby starsze, niepełnosprawne oraz przewlekle chore.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe