Najlepsze propozycje prezentów dla wnuków

Najlepsze propozycje prezentów dla wnuków
Drukuj Skomentuj

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko spędzanie czasu z rodziną, pyszne dania i kolędy. Warto wziąć pod uwagę, że szczególnie dzieci, niecierpliwie oczekują wizyty Świętego Mikołaja! Pamiętaj, że nie muszą być to kosztowne prezenty – najbardziej liczy się pamięć o bliskich. Poniżej przedstawiamy propozycje najlepszych prezentów dla wnuków.

 

Puzzle


Puzzle to prezent, który sprawdza się co roku. Ważne jest, by dostosować liczbę elementów do wieku, ale też umiejętności dziecka. Warto skonsultować ten zakup z rodzicami, by dziecko miało z układanki ogromną frajdę. Najlepszym pomysłem jest zakup puzzli z ulubionym bohaterem bajki namiętnie oglądanej przez dziecko.

 

Czytaj również: Personalizowany prezent dla seniorki - najlepsze pomysły

 

Tablica kredowa lub na mazaki


Tablica to świetna propozycja dla najmłodszych artystów. Pozwoli na rozwijanie umiejętności, ale też kreatywności i wyobraźni. Jest to dobry wybór dla rodzin z dużą liczbą dzieci, gdyż pozwala na wspólną zabawę.

 

Sprawdź także: Personalizowany prezent dla seniora - najciekawsze propozycje

 

Skarbonka


Do wyboru jest ogrom przeróżnych skarbonek. Niektóre są na baterie (np. zjadający monety pies), inne zwyczajne. Jedno jest pewne – każda z nich to cenna lekcja oszczędzania i wydawania pieniędzy. Warto zaszczepić w dziecku świadomość pieniądza już od najmłodszych lat.

 

Czytaj również: Łączymy się na Święta - rządowy projekt skierowany do seniorów

 

Kreatywne zestawy dla dzieci


Dzieci, które lubią kreatywne zabawy, z pewnością ucieszą się z kreatywnego zestawu.  Na rynku jest ich bardzo wiele! Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu zestaw umożliwiający samodzielne wykonanie mydełek, kosmetyków lub biżuterii. Chłopcy zaś z pewnością ucieszą się z możliwości własnoręcznego wykonania magnesu czy tworzenia wyjątkowych przedmiotów z ciastoliny.

 

Sprawdź także: Rusza akcja „Naszym Seniorom na Święta”

 

Smartwatch lub opaska sportowa


Starsze dzieci, szczególnie te, które uwielbiają uprawiać sport, z pewnością ucieszą się ze smartwatcha. To elektroniczny zegarek, który pomaga w liczeniu kroków, tętna, monitorowaniu spalania kalorii. Niektóre modele umożliwiają również rozmowy i odbieranie powiadomień z telefonu. Przedział cenowy jest ogromny. Dostosuj więc prezent do swoich możliwości, ale też potrzeb dziecka.

 

Czytaj więcej: Jak wybrać prezent świąteczny dla seniora?

 

Gogle VR


To urządzenie przenosi do całkowicie innego wymiaru. Okulary, a raczej gogle, to wspaniała technologia, którą można wykorzystać do zabawy, nauki i oglądania filmów. To prezent, który spodoba się każdemu – niezależnie od wieku. Zapewnia ogrom emocji i uśmiech na twarzy dziecka. Cena Gogli VR zaczyna się od 100 zł.

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!