Nasz Dom w Komarowie pod Szczecinem - Salus Komarowo

Nasz Dom w Komarowie pod Szczecinem - Salus Komarowo
galeria zdjęć (3) Drukuj Skomentuj

Spośród placówek opiekuńczych Nasz Dom wyróżnia profesjonalna opieka medyczna. 

Dom opieki w Komarowie posiada dobrze wyposażony gabinet lekarski, a pielęgniarki dyżurują tu przez całą dobę. Prezesem Naszego Domu jest dr nauk medycznych, który niemal codziennie jest w ośrodku. Mimo, że wraz z pielęgniarką dokonują obchodu, to placówka nie ma nic wspólnego z atmosferą szpitalną – doktor jest sympatyczną i dowcipną osobą, która potrafi sobie zjednać każdego Seniora. Przy tym w środowisku lekarskim znany jest jako wybitny fachowiec od leczenia odleżyn (np. terapią VAC). 

 

Nasz Dom w Komarowie jest bardzo komfortowy i zadbany – pokoje w większości są dwuosobowe z własną łazienką, a pani kierowniczka Halina czuwa nad wystrojem ośrodka. Przede wszystkim pani Halina dba jednak o dobre samopoczucie Pensjonariuszy – prowadzi z nimi panele dyskusyjne, terapię zajęciową (ruchową, plastyczną, muzyczną) , organizuje urodziny Seniorom (obowiązkowo z toastem i ciastem). Uciechą dla duszy jest możliwość korzystania z pięknej kaplicy, w której odprawiane są nabożeństwa (Msze Święte, różaniec, nabożeństwo majowe). Istnieje także możliwość skorzystania z usług rehabilitantki (w pełni wyposażonej sali do rehabilitacji).

 

Dom opieki Nasz Dom funkcjonuje od 2014 roku i od samego początku jest wpisany do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod pozycją nr 13. W związku z tym podlega regularnym kontrolom przeprowadzanym przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej –wyniki ostatniej kontroli dostępne są pod linkiem (https://www.szczecin.uw.gov.pl/systemfiles/articlefiles/9965/(20190605.124946).nasz_dom,_komarowo_-_protokol_kontroli.pdf?fbclid=IwAR05eO9v-RR0pu-kG1gNgsFTxjPAq79y68JAAhp__vZ-qHy2hE_h3Ws2jEk)

 

Opłaty za pobyt są zróżnicowane w zależności od stanu przyjmowanej osoby – jednak już przy pierwszej rozmowie telefonicznej można uzyskać informację o stawce dobowej dla konkretnej osoby.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://salus-senior.pl/ i naszego konta na facebooku https://www.facebook.com/saluskomarowo , a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!