Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar Spa

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar Spa
Telefon:
575210777,   91386 33 59
Strona WWW:
www.niechorze.jantar.ta.pl

Lokalizacja:

Adres: Al. Bursztynowa 31, Niechorze

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar Spa

Kompleks Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar-Spa w Niechorzu to komfortowy obiekt, przepięknie usytuowany pomiędzy malowniczym jeziorem a szeroką plażą. To idalne miejsce do spędzenia udanych pobytów wypoczynkowych, rehabilitacyjnych i spa nad morzem. Oferując wysokiej jakości usługi, Jantar-Spa od lat cieszy się zaufaniem polskiej i międzynarodowej klienteli. Będziemy zaszczyceni jeżeli zechcą Państwo dołączyć do grona naszych stałych  klientów i rozkoszować się tym niezwykłym miejscem w Niechorzu. Oddajemy Państwu wszechstronną bazę dzięki której spędzicie Państwo swój wymarzony urlop. Do dyspozycji pozostaje:

- Kompleks basenowy ( basen solankowy -  CODZIENNE MASAŻE SOLANKOWE, basen pływalny z wieloma atrakcjami, JACUZZI, ścieżka do masażu stóp, SAUNA sucha - BAZA ZABIEGOWA i SPA

- Sala fitness

- Słoneczna jadalnia i nastrojowa weranda

- Przepiękny hotelowy ogród 

- Letnia kawiarenka

- Plac zabaw dla dzieci

- Parking monitorowany

 

Kompleks Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar-Spa to komfortowy obiekt, znajdujący się w nadmorskiej miejscowości Niechorze - zaledwie 200m od pięknej, szerokiej plaży. 

 

Nasz Zakład Przyrodoleczniczy wspomaga leczenie chorób układu ruchu, układu krążenia, reumatyzmu, nadciśnienia, wysokiego cholesterolu, żylaków, chorób skóry i tarczycy oraz chorób układu oddechowego. Dzięki kombinacji specyficznego mikroklimatu bogatego w czyste najodowane powietrze, ze starannie opracowanymi zabiegami i profesjonalną bazą obsługiwaną przez wykwalifikowanych fizykoterapeutów kuracja w Jantar-Spa spełni oczekiwanie nawet najbardziej wymagających gości.

 

Serdecznie zapraszamy Seniorów i Gości z grupy wiekowej 50+ na 7 lub 14 dniowe wczasy z zabiegami leczniczymi w znaiewalająco atrakcyjnych cenach już od 735zł za osobę za tydzień!

 

W cenie:

- 7 noclegów

- całodzienne wyżywienie (śniadania i kolacje w formie bufetu i 3-daniowy serowowany obiad)

- konsultacja lekarska

- 10 zabiegów fizykalnych

- CODZIENNE MASAŻE W BASENIE SOLANKOWYM

 - nieograniczone korzystanie z krytego kompleksu basenowego (basen 7 x 15m z atrakcjami, jacuzzi, ścieżka do masażu stóp pobudzająca receptory, sauna fińska

- korzytsanie z Sali Fitness

- wypożyczanie rowerów i kijów do Nordic-Walking

 

Dzięki nowoczesnej  konstrukcji hotelu pozbawionej barier architektonicznych, WINDZIE, komfortowo wyposażonych pokojach ( łazienka, ręczniki, mini bar, sprzęt plażowy, TV-Sat, telefon, internet ) jedno , dwu i trzyosobowych w kategoriach lux, standard i studio, państwa pobyt u Nas będzie wygodny i przyjemny.

 

Zapraszamy na niezapomniane wczasy w Niechorzu nad polskim morzem!