Nowy klub dla seniora!

Nowy klub dla seniora!
Drukuj Skomentuj

W dzielnicy Czechów rozpocznie działalność nowa placówka utworzona przez Miasto Lublin z myślą o seniorachKlub Seniora „Czechów" zaprasza uczestników zajęć na pierwsze spotkanie organizacyjne 16 marca o godzinie 14.00.


Nowy klub seniora na Czechowie w Lublinie!

 

Z myślą o seniorach otwieramy kolejną placówkę, w której będą mogli ciekawie spędzić czas, wziąć udział w zajęciach terapeutycznych czy nawiązywać satysfakcjonujące znajomości. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli na uczestnictwo w zajęciach, rozwijanie pasji i ożywienie relacji społecznych, co jest najlepszym antidotum na skutki pozostawania w izolacji i stres wywołany epidemią – mówi Anna Walczak, Dyrektor Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie.

 

 

Sprawdź również: Prezydent Lublina uhonorował zasłużone kobiety!

 

 


Klub Seniora będzie funkcjonował w Domu Kultury

 

Klub Seniora „Czechów" będzie funkcjonował w Domu Kultury „Fryderyk" przy ul. Żelazowej Woli 18. Zajęcia będą się początkowo odbywały raz w tygodniu, we wtorki w godz. 14.00-16.00. Wstępna oferta obejmuje cykliczne spotkania integrujące grupę, zajęcia terapeutyczne, w tym ćwiczenia pamięci, rękodzieło artystyczne, spotkania okolicznościowe, wspólne spacery. Ostateczny program spotkań zostanie wypracowany wspólnie z Klubowiczami. 

 

Dla zapewnienia bezpieczeństwa spotkania będą się odbywały w reżimie sanitarnym. Na obecnym etapie ustalania zakresu zajęć i konstytuowania się grupy, zajęcia w formie online nie będą prowadzone. Organizacja uroczystego otwarcia placówki nie jest możliwa ze względów epidemicznych.

 

Klub Seniora „Czechów" będzie funkcjonował w strukturze Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 539 867 637.

 

 

 

Sprawdź także: Miasto Lublin wspiera walkę z depresją

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!