Oferty wakacyjne dla seniorów: jakie miejsca wybierają osoby 55+?

Oferty wakacyjne dla seniorów: jakie miejsca wybierają osoby 55+?
Drukuj Skomentuj

Jakie oferty wakacyjne dla seniorów cieszyły się największą popularnością w ostatnich miesiącach? Jak podaje Biuro Podróży WATRA TRAVEL, osoby w wieku 55+ najchętniej korzystają z ofert, które łączą  relaks z możliwością skorzystania z zabiegów leczniczych. Polecane miasta na wakacje dla seniorów to Nałęczów, Truskawiec i Brześć. Przeczytaj, dlaczego właśnie te miejsca wybierają osoby 55+!

Chcesz spędzić wakacje aktywnie? Przeczytaj: Góry dla seniora: jak się przygotować i które trasy wybrać?

 

Nałęczów


Nałęczów to miasto, które kusi nie tylko seniorów. Nic więc dziwnego, że sierpniowe, a nawet wrześniowe terminy w sanatoriach są już w większości zarezerwowane. Czym Nałęczów kusi przyjeżdżających? To miejsce znane nie tylko z profesjonalnej bazy leczniczej, ale też urokliwych krajobrazów oraz obiektów związanych z historią literatury. W Nałęczowie warto zajrzeć do Muzeum Stefana Żeromskiego oraz Muzeum Bolesława Prusa. Miasto zachęca też do długich spacerów, a jednym z popularniejszych miejsc na odpoczynek na świeżym powietrzu jest Park Zdrojowy.

 

Nałęczów dla seniorów:


WATRA SENIOR oferuje osobom 55+ pobyt w wielu obiektach sanatoryjnych. Do wyboru jest kilka pakietów, zawierających w sobie usługi lecznicze oraz dodatkowe atrakcje. Niestety, ze względu na popularność Nałęczowa, najbliższe terminy mogą być już zajęte.

 

Szczegóły oferty dla seniorów znajdziesz tu:
http://senior.watra-travel.pl/pobyty-lecznicze-kraj-i-zagranica/naleczow/

 

Truskawiec na Ukrainie


Truskawiec przechodzi teraz prawdziwy renesans! Już od około dwóch lat seniorzy chętnie wybierają kierunek za naszą wschodnią granicą na wypoczynek i podreperowanie zdrowia. Co ciekawego czeka Cię w Truskawcu? Jest to miejscowość, w której można zobaczyć wiele postsocjalistycznych budowli, a także przepiękne przedwojenne wille. Turyści na odpoczynek często wybierają też Park Adamówka, w którym stoi pomnik Adama Mickiewicza.

 

Truskawiec dla seniorów:


Oferta uwzględnia różnorodne ceny za zakwaterowanie i jedzenie, wszędzie jednak gwarantując wysoki poziom usług leczniczych i rehabilitacyjnych. Seniorzy mogą więc wybierać wśród obiektów o różnych standardach - od ekonomicznego po bardzo wysoki.

Szczegóły oferty wakacyjnej znajdziesz tu:
http://senior.watra-travel.pl/pobyty-lecznicze-kraj-i-zagranica/truskawiec/

 

Brześć i okolice


W roku 2019 r. seniorzy równie chętnie wybierali sanatoria położone na Białorusi, w tym w okolicy miasta Brześć. Miejsca do zwiedzenia, które najczęściej wybierają turyści, to: Twierdza Brzeska, dolina rzeki Muchawiec, Park Kultury i Rekreacji 1 maja, Teatr Dramatyczno-Muzyczny, a także różne muzea. Sam Brześć ma niepowtarzalny klimat, zapewniony przez pełną kontrastów architekturę - świadectwo bogatej historii miasta.

 

Okolice Brześcia dla seniorów


WATRA TRAVEL oferuje seniorom pobyty w 6 obiektach o różnym standardzie, położonych w malowniczych terenach na obrzeżach miast, w okolicy lasów i wód. Osoby 55+ mogą skorzystać z rozbudowanej bazy zabiegowej, leczniczej i rehabilitacyjnej. Warto jednak pamiętać, że każde z sanatoriów specjalizuje się w określonych schorzeniach, dlatego przy wyborze obiektu przede wszystkim należy kierować się profilem leczniczym danego uzdrowiska.
 
Sprawdż oferty wakacyjne dla seniorów w Brześci:

http://senior.watra-travel.pl/pobyty-lecznicze-kraj-i-zagranica/bialorus/


WATRA TRAVEL w Lublinie to Biuro Podróżny, prowadzące działalność od roku 1990. Specjalizuje się w obsłudze ruchu turystycznego i organizacji imprez dla dzieci, młodzieży i studentów oraz wycieczek i wczasów dla seniorów. Wyróżnia ich wieloletnie doświadczenie, duża ilość kontrahentów krajowych i zagranicznych oraz wykwalifikowana kadra pracowników etatowych, rezydentów, pilotów wycieczek, instruktorów sportu i opiekunów wypoczynku.

Sprawdź ich ofertę podróży dla seniorów:
http://senior.watra-travel.pl/

 

 

Może zainteresuje Cię też: Rehabilitacja w ramach NFZ - jak ją załatwić?

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe