Inwestycyjna Perła w Wielkopolsce - idealna nieruchomość także dla Inwestorów z Niemiec! (Nowy Tomyśl)

Inwestycyjna Perła w Wielkopolsce - idealna nieruchomość także dla Inwestorów z Niemiec!
Miasto:
Nowy Tomyśl

Cena: 690000.00 zł

Opis

Czy poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej z ogromnym potencjałem na rozwój projektów w sektorze usługowym? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

W SKRÓCIE:
POWIERZCHNIA: 8 400 m²
PRZEZNACZENIE: zabudowa usługowa - dom spokojnej starości z miejscami parkingowymi oraz niezbędną inf. techniczną
LOKALIZACJA: Przyłęk (6 km od Nowego Tomyśla, 60 km od Poznania, 117 km od Frankfurtu - 1 h 10 min autostradą A2)
DZIAŁKA: 550/7

CENA: 690 000 ZŁ

Przedstawiamy Państwu wyjątkową, przestronną działkę o powierzchni 8 400 m², malowniczo położoną obok lasu w Przyłęku (województwo wielkopolskie, niedaleko Nowego Tomyśla). Nieruchomość prezentowana do sprzedaży jest częścią większej działki, która dodatkowo obejmuje las sosnowy (o powierzchni ok 0,6 ha) - możliwy jest podział działki zgodnie z załączonym planem lub podział na mniejsze działki budowlane o powierzchni od 1287 m² do 1472 m², co stwarza nowe możliwości inwestycyjne na oferowanym terenie.

Front o szerokości ok. 53 m i długość działki oferowanej na sprzedaż wynoszą ok. 158 m, czyni ją idealną pod różnorodne projekty inwestycyjne.

Jakie są możliwości zabudowy?

Dla działki wydane są już warunki zabudowy na budynek dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 2.300m², przeznaczony na dom spokojnej starości. W przypadku podzia

Jaka jest lokalizacja?

Wspaniała! Dojazd drogą asfaltową, zaledwie 7 km do Nowego Tomyśla, gdzie znajduje się pełne zaplecze urzędowe, sądowe oraz szpital. Tylko 4 km (wybudowana nowa obwodnica razem ze ścieżką rowerową)  do autostrady prowadzącej do Niemiec - 120 km do Frankfurtu nad Odrą (1 h 15 min autostradą A2) 73 km do Poznania, 25 km do Wolsztyna z jeziorem i aquaparkiem. Dodatkowo, okolica obfituje w liczne lasy i tereny zielone, które sprzyjają lokalizacji właśnie takiej inwestycji!

Czy istnieje infrastruktura? Działka posiada dostęp do sieci elektroenergetycznej, możliwość dostawy wody, odbioru ścieków, a także zgodę na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych. Istnieje również możliwość budowy własnego zbiornika retencyjnego.

Jeśli jesteś dużym inwestorem i poszukujesz nieruchomości z ogromnym potencjałem, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej okazji inwestycyjnej.