Prywatny Dom Opieki ARTWAY w Olsztynku

Prywatny Dom Opieki ARTWAY w Olsztynku
Telefon:
722045007

Lokalizacja:

Adres: Gdańska 1, Olsztynek

Prywatny Dom Opieki ARTWAY w Olsztynku

******Przy podpisaniu umowy

do końca marca cena promocyjna 3000 zł*****

 

 

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy do nowo otwartego kameralnego 28 os. domu opieki. Jest to nasza druga placówka, którą otwieramy posiadając doświadczenie w sprawowaniu profesjonalnej opieki nad seniorami. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i standardy opieki według najnowszych wytycznych.

 

Do dyspozycji oddajemy pokoje 2 i 3 os., każdy z prywatną łazienką i TV. Na miejscu własna kuchnia i bogata infrastruktura, zajęcia rehabilitacyjne. Wszystko położone jest na parterze. Dom ma wspaniałe warunki do wypoczynku, znakomity dojazd  o każdej porze roku od węzła ekspresowej trasy S7 Olsztynek-Zachód. Dom położony jest kameralnie, wśród zieleni, w lipowym parku. Ma rozległy teren spacerowy. Siedząc na wygodnym dużym tarasie lub pod altaną, można napawać się ciszą  i wsłuchiwać w śpiew ptaków. To miejsce wyjątkowe, z bogatą historią...

 

 Zgodnie z otrzymanym w grudniu 2020 r. wpisem do rejestru wojewody nr 27, rozpoczynamy przyjęcia seniorów.  Możliwe są pobyty krótkoterminowe. Przyjmujemy również pacjentów z wypisów szpitalnych. W sprawie przyjęć prosimy o kontakt telefoniczny.