Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty - Strzelinko

Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty - Strzelinko
Skomentuj

16 czerwca, o godzinie 19:00, w Dolinie Charlotty w Strzelinku odbędzie się romantyczny kabareton, podczas którego wystąpią: Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Kabaret Chyba.

W tym roku na scenie wystąpią utytułowane wieloma nagrodami grupy kabaretowe z całej Polski. Swoje komiczne umiejętności zaprezentują: twórcy takich przebojów jak „Chiński fast food”, czy „Tofik” - Kabaret Ani MruMru, Kabaret Smile z nowym programem „To się nadaje do kabaretu!”, Marcin Daniec - jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, zdobywcy Złotej Kasety na festiwalu „Ryjek” w 2017 r. - Kabaret Zachodni, świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji - Kabaret Chyba, czwórka scenicznych indywidualności - Kabaret Jurki. Całość poprowadzi Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Robert Motyka (Kabaret Paranienormalni). Reżyserem wydarzenia jest Beata Harasimowicz - reżyserka i scenarzystka wielu najważniejszych programów kabaretowych.


Oprawa muzyczna: Jarosław Barów Band - zespół stworzony przez koszalińskiego muzyka, kompozytora i aranżera, który od kilku lat prowadzi Teatr Muza Variete.

 

Bilety w cenie 60 i 70 złotych, do nabycia na www.biletyna.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!