Dom Seniora Zdzisław

Dom Seniora Zdzisław
Telefon:
608189820,608189821
Ocena:
5
Strona WWW:
www.domseniorazdzislaw.pl

Lokalizacja:

Adres: Ossowice 98, Ossowice

Dom Seniora Zdzisław

Dom Seniora Zdzisław znajduje się 85 km od Warszawy i 70 km od Łodzi w mieście Ossowice, położonej w województwie łódzkim. Jest to dom całodobowej opieki dla seniorów, osób niepełnosprawnych i chorych.

Dlaczego warto wybrać Dom Seniora Zdzisław?

Zapewnienie troskliwej opieki na najwyższym poziomie jest naszym priorytetem. Dbamy o komfort naszych pensjonariuszy podczas snu, posiłków, zabiegów, leczenia i wszelkiego rodzaju aktywności. 24 godziny na dobę czuwamy nad ich zdrowiem, ale i uśmiechem. Tworzymy domową atmosferę, pragniemy, aby spędzony w domu opieki czas był atrakcyjny i radosny. W Domu Seniora “Zdzisław” nie ma miejsca na nudę.

 

W ramach wolnego czasu organizujemy dla chętnych wycieczki do teatru, kina, na pływalnię (Aquarium w Rawie Mazowieckiej), a nawet po prostu na zakupy. Pensjonariusze mają dostęp do wydarzeń religijnych i kulturalnych.

 

Na terenie Domu Seniora Zdzisław znajduje się park i tereny zielone, gdzie można uprawiać kwiaty i warzywa. Dokoła budynku można podziwiać przyrodę: lasy, pola, łąki i jezioro. Wsłuchiwać się w odgłosy ptaków, zwierząt i niczym nie zmącony szum liści i drzew.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców organizujemy spotkania przy zadaszonym grillu, gry towarzyskie oraz udostępniamy piłkarzyki i stół do gry w bilard.

 

Każdy może skorzystać na miejscu z usług fryzjerskich i kosmetycznych. W budynku znajduje się też biblioteczka z książkami oraz komputer. Na terenie całego budynku można korzystać z bezprzewodowego internetu.

 

Cechy Domu Seniora Zdzisław

 

Niezależność

Podczas pobytu w domu opieki, dbamy o to, aby każdy spędzał w nim czas zgodnie z własnymi indywidualnymi potrzebami.

 

Opieka

Całodobowa, pełna opieka prowadzona jest przez pielęgniarki i opiekunki. Każdy pensjonariusz ma dostęp do opieki lekarskiej zgodnie z potrzebami.

 

Domowa atmosfera

Pracownicy domu opieki służą pomocą, dobrym słowem i uśmiechem. Tym samym komfortowy pobyt przebiega w serdecznej atmosferze.

 

Warunki w Domu Seniora Zdzisław

 

  • Zastosowane rozwiązania w domu opieki zapewniają wygodę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Budynek ma dwie kondygnacje. Posiada windę i jest w pełni przystosowany do osób niepełnosprawnych. Nie istnieją w nim żadne bariery, które mogłyby utrudniać przemieszczanie się.

 

  • Każdy pokój posiada własną łazienkę z uchwytami, które pomagają w poruszaniu się i zabiegach higienicznych. W Domu Seniora “Zdzisław” znajduje się też specjalna wanna, dla osób z trudnościami w poruszaniu się, które chcą korzystać z pomocy podczas mycia

 

  • Pensjonariusze mogą mieszkać w pokojach 1 lub 2 - osobowych. Pokoje posiadają pełne wyposażenie, mimo tego każdy może wnieść własne meble. W każdym pokoju znajdują się szafy, łóżka stoliki, radio, telewizor oraz system przywoławczy.

 

  • Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, pralnia, suszarnia oraz kuchnia, w której przygotowywane są posiłki. Codzienne menu składa się z 5 dań, zawiera indywidualne diety i zalecenia medyczne. Dania mogą być też zanoszone bezpośrednio do pokoju, jeśli stan zdrowia mieszkańca tego wymaga.

 

  • Pensjonariusze Domu Seniora “Zdzisław” mają dostęp do sali rehabilitacyjnej, pokoju dziennego oraz gabinetów pielęgniarskich i zabiegowych. Przebywając w Domu Seniora “Zdzisław” można również uczestniczyć w Mszach Świętych, które odprawiane są w pomieszczeniu z przygotowanym ołtarzem.

 

Co zrobić, aby znaleźć się w Domu Seniora Zdzisław oraz ile to kosztuje?

 

Zadzwoń do nas i ustal wizytę, aby zobaczyć wszystko na własne oczy. To niezbędny element, aby poznać oczekiwania i przedstawić nam informację o przyszłym pensjonariuszu.


Kolejnym elementem jest dokumentacja. Potrzebujemy informacje o stanie zdrowia, listę leków oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Po tym etapie planujemy czas pobytu i przekazujemy co należy ze sobą zabrać.

 

Ostateczny koszt pobytu zależy od stanu zdrowia i stopnia samodzielności mieszkańca.

 

Zapraszamy serdecznie - czekamy na Ciebie