Rodzinny Dom Pomocy Maria

 Rodzinny Dom Pomocy Maria
Telefon:
501067649
Ocena:
5

Lokalizacja:

Adres: Reszki  5, Reszki

Rodzinny Dom Pomocy Maria

Rodzinny Dom Pomocy "MARIA" to wyjątkowa placówka dostosowana do potrzeb osób w podeszłym wieku wymagających całodobowej opieki lecz nie wymagających leczenia szpitalnego. 

 

- Placówka ta powstała w ramach firmy „Usługi Opiekuńcze dla Seniorów Irena Burszewska”. Podstawę prawną do prowadzenia tej placówki stanowi Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie rodzinnych domów pomocy z dnia 5 maja 2012r. 

- Dom prowadzony jest przez rodzinę Ireny i Bohdana Burszewskich. 

- Irena ma ponad 20-letnie doświadczenie w opiece nad seniorami. 

- Jak mało kto zna ich potrzeby i potrafi je zaspokoić. Pomaga jej w tym córka – Agata. 

- Mąż Bohdan – „złota rączka” jest odpowiedzialny za zaopatrzenie i techniczną stronę przedsięwzięcia. Dzięki niemu wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. 

- Członkami naszej rodziny są również zwierzęta – pies husky (Azja) zatrudniony na pełnym etacie jako dogoterapeuta, suczka naszego sąsiada (Diana) przygarnięta przez nas po jego śmierci oraz dwa koty, które skutecznie regulują populację gryzoni w okolicy. W przerwach między polowaniem a snem służą głównie do głaskania.

- Naszym podstawowym celem jest zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia, poczucia bezpieczeństwa oraz możliwości przebywania w kameralnych warunkach małego rodzinnego domu.

- Dom jest położony w przepięknej okolicy Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich. 

- Cisza, spokój i bliski kontakt z przyrodą stwarzają niepowtarzalny klimat tego miejsca, w którym po prostu chce się żyć!  

Serdecznie zapraszam seniorów cierpiących na chorobę Alzheimera. Moje doświadczenie, umiejętności i wiedza gwarantują najwyższą jakość usług opiekuńczych. Zapraszam również osoby obłożnie chore - leżące. Dysponujemy łóżkami ortopedycznymi, materacami przeciwodleżynowymi, a także wiedzą z zakresu pielęgnacji, karmienia oraz  profilaktyki przeciwodleżynowej i leczenia istniejących już odleżyn.    

Z nadzieją na dobrą współpracę                 

Irena Burszewska

UWAGA!!!

Mamy jedno wolne miejsce dla osoby leżącej, obłożnie chorej.