Parada Seniorów i Piknik Pokoleń już 2 września w Warszawie!

Parada Seniorów i Piknik Pokoleń już 2 września w Warszawie!
Drukuj Skomentuj

2 września, o godzinie 12:00, na rondzie Charles’a de Gaulle’a w Warszawie będzie miała miejsce IV Edycja Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” - czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin.

Następnie, uczestnicy wydarzenia wspólnie przejdą na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń (godz. 13).

 

Impreza jest całkowicie bezpłatna i otwarta dla seniorów z całej Polski. Ma być kolorowo i radośnie, aby głos seniorów dotarł do osób odpowiedzialnych za politykę senioralną, a także by inne osoby starsze zaangażowały się w swoje lokalne grupy. 

 

Tegoroczne hasło parady, czyli: „Siła wieku, człowieku!” ma na celu wydobyć potencjał  społeczności 60+, który znajdziemy w doświadczeniu, energii oraz liczebności uczestników.

 

Piknik Pokoleń jest spotkaniem wielopokoleniowym, podczas którego tradycyjnie oprócz finałowego koncertu estradowej gwiazdy odbędą się tańce, a przygrywać do nich będzie Dj Wika. Ponadto, nie zabraknie ciekawych paneli dyskusyjnych, warszatów, a także ćwiczeń ruchowych. 

 

źródło: www.rynekseniora.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe