Październikowe Targi dla Seniora w Białymstoku

Październikowe Targi dla Seniora w Białymstoku
Drukuj Skomentuj

Seniorzy na czasie, którzy zainteresowani są nowinkami z dziedziny zdrowia, mody i urody nie mogą przegapić Podlaskich Targów Seniora, odbywających się w Białymstoku. Jest to największa impreza wystawiennicza w regionie, skierowana do osób po pięćdziesiątym roku życia.

Podlaskie Targi Seniora zaplanowane są na 6 października. Impreza odbędzie się w białostockim Klubie Rozrywki "Krąg". Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja dla aktywnych seniorów, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą lokalnych firm, producentów czy instytucji proponujących różnorodne usługi dla osób starszych.

Prezentacje wystawców zostały podzielone na kilka działów: zdrowie, sport, turystyka, uroda i styl, pasje, praca i edukacja, nowe technologie i media, doradztwo w zakresie prawa i finansów. Zatem każdy odwiedzający powinien znaleźć interesującą go dziedzinę.

W dziale poświęconym zdrowiu, seniorzy zapoznają się między innymi z ofertą placówek leczniczych, ośrodków rehabilitacji, a także zdrową żywnością i tematami kulinarnymi. Wizyta na białostockich targach poświęconym osobom po 50. to również możliwość sprawdzenia jakie usługi dla seniora przygotowały studia fitness i kluby sportowe.

Seniorzy na czasie podczas imprezy zapoznają się z ofertami pracy, szkołami językowymi i firmami szkoleniowymi. Osoby starsze sprawdzą też co mogą zaoferować im uniwersytety trzeciego wieku. Zainteresowani nowinkami technicznymi dowiedzą się więcej o komputerach, ich oprogramowaniu oraz możliwościach jakie otwiera przed nimi Internet.

Sprawdź dlaczego warto zapisać się na kurs komputerowy, wejdź: Zajęcia komputerowe dla seniorów

Nadchodzące targi seniora będą okazją dla wszystkich pań szukających odpowiednich do swojego wieku produktów kosmetycznych oraz sprawdzonych miejsc, gdzie kompleksowo zadbają o swój wygląd.

Targi seniora w Białymstoku to pomysł na aktywne spędzenie czasu, ponieważ w ramach imprezy odbędą się między innymi pokazy kulinarne oraz dyskoteka. Chętni będą mogli zbadać wzrok, zmierzyć ciśnieni i zasięgnąć opinii dietetyka w sprawach żywienia.

Dowiedz się jak powinna wyglądać twoja codzienna dieta, zobacz: Zbilansowana dieta seniora

 

Źródło: www.targiwbialymstoku.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe