Personalizowany prezent dla seniora - najciekawsze propozycje

Personalizowany prezent dla seniora - najciekawsze propozycje
Drukuj Skomentuj

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent dla ukochanego seniora – nie martw się! Poniżej prezentujemy listę najciekawszych personalizowanych prezentów,  które z pewnością skradną serce każdego mężczyzny!Personalizowane prezenty to upominki dostosowane specjalnie do obdarowywanej osoby. Prezenty te są wyjątkowe i sprawiają bliskim wiele radości.

 

Drzewo genealogiczne na płótnie


To wspaniała gratka dla fanów genealogii. Rodzinne drzewo na płótnie to wyjątkowy podarunek, który z pewnością zagości na najbardziej widocznej ścianie. Osoba, która ceni więzy rodzinne, ale i interesuje się swoim pochodzeniem, ucieszy się z tak personalizowanego prezentu. Ciekawym dodatkiem do drzewa genealogicznego mogą być zdjęcia członków rodziny.

 

Czytaj również: Jak wybrać prezent świąteczny dla seniora?

 

 

Grawerowana karafka


To wspaniały prezent dla miłośnika mocnych trunków lub konesera whisky. Możliwość wykonania graweru z imieniem lub życzeniami, to wspaniała okazja, by pokazać obdarowywanemu, jak jest dla nas ważny.

 

Sprawdź także: Infolinia - szczepienia na koronawirusa

 

Personalizowany portfel


Seniorzy, którzy częściej korzystają z płatności gotówką niż kartą, z pewnością ucieszą się z portfela z dedykacją, imieniem, czy piękną sentencją. Gwarantujemy, że taki podarunek skradnie serce każdemu mężczyźnie!

 

Czytaj również: Najlepsze przepisy dla seniorów na Wigilię!

 

Obraz na płótnie lub fotoksiążka


Zdjęcia lub obrazy o dużym formacie, to z pewnością niezastąpiony prezent. Obecnie istnieje ogrom różnych możliwości, dzięki którym można wybrać obraz lub zdjęcie różnego rodzaju – dopasowane do potrzeb i wnętrza. Doskonałym prezentem jest również fotoksiążka, która z pewnością przywoła miłe wspomnienia.

 

Sprawdź również: 10 najpiękniejszych kolęd!

 

Spinki do mankietów


Elegancki senior to szczęśliwy senior! Mężczyznom, którzy lubią eleganckie dodatki, z pewnością spodobają się personalizowane spinki do mankietów. Mogą być one z grawerem przedstawiającym inicjały lub wybranym przez ciebie słowem, które jest ważne zarówno dla obdarowywanego jak i tego, który zdecydował się na sprezentowanie tego męskiego dodatku.

Czytaj także: Święty Mikołaj dla seniora!

 

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!