Personalizowany prezent dla seniorki - najlepsze pomysły

Personalizowany prezent dla seniorki - najlepsze pomysły
Drukuj Skomentuj

Boże Narodzenie coraz bliżej, a ty dalej nie masz prezentu dla ukochanej osoby? Od dziecka wiemy, że najlepsze są podarunki, które są wykonane samodzielne, przygotowane prosto z serca i takie, które ucieszą najbliższą ci osobę. Doskonałym odpowiednikiem laurek przygotowywanych przez dzieci, mogą być spersonalizowane prezenty, dzięki którym senior wzruszy się do łez! Przeczytaj, by poznać najciekawsze propozycje personalizowanych prezentów dla seniorki.


Kalendarz z rodzinnymi zdjęciami


Seniorka, która uwielbia mieć wszystko zaplanowane, z pewnością ucieszy się z kalendarza ze zdjęciami swoich dzieci i wnucząt. Wybierz najlepsze fotografie i przygotuj wspaniały kalendarz, dzięki któremu obdarowana seniorka będzie miała was na wyciągnięcie ręki każdego dnia w roku!

 

Sprawdź: Personalizowany prezent dla seniora - najciekawsze propozycje

 

Personalizowany przepiśnik


To doskonała propozycja dla kucharek, które uwielbiają mieć wszystkie cenne przepisy pod ręką. Przepiśniki te mogą być personalizowane niemal w każdym calu. Nie chodzi tu tylko o ich różnorodność wnętrza – możesz zaprojektować przepiśnik, a na okładce umieścić ukochaną seniorkę! Teraz będzie mogła być prawdziwą królową kuchni.

 

Czytaj więcej: Pulsykometr a koronawirus - do czego służy?

 

Fartuch kuchenny


Miłośniczki gotowania, które zawsze mają ręce pełne roboty, z pewnością będą zadowolone z personalizowanego fartucha kuchennego  ze zdjęciem, imieniem bądź odpowiednim cytatem.

 

Sprawdź również: Rusza akcja „Naszym Seniorom na Święta”

 

Personalizowane szkło


Wizyta u babci nie może odbyć się bez pysznego kompotu? Doskonałą propozycją prezentu będzie dzbanek z imieniem bądź napisem „ukochana babcia”. Jeśli seniorka piecze pyszne ciasta, możesz sprawić jej paterę z imieniem lub własnym tekstem – będzie zachwycona.

 

Czytaj także: Jak wybrać prezent świąteczny dla seniora?

 

Personalizowany album rodzinny lub fotoksiążka


Zdjęcia są wspaniałym prezentem na każdą okazję. Przywołują wspomnienia, a przeglądanie albumów jest doskonałym pretekstem do wspólnego spędzenia czasu.

 

Sprawdź również: Łączymy się na Święta - rządowy projekt skierowany do seniorów

 

 

Skrzynka na wino


Personalizowana skrzynka na wino z wyposażeniem to wspaniały prezent dla koneserki dobrego smaku. Niepowtarzalny nadruk, który samodzielnie zaprojektujesz, z pewnością sprawi, że degustacja będzie o wiele bardziej udana!

 

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!