Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora już tej jesieni w Targach Kielce!

Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora już tej jesieni w Targach Kielce!
Drukuj Skomentuj

To największe wydarzenie dedykowane osobom w wieku 60+. W programie wystawy, koncerty, pokazy, konkursy, bezpłatne badania i spotkania z wyjątkowymi gośćmi - to targi, które oferują #więcej!

Domyseniora.pl jest oficjalnym Patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 12 października w ośrodku wystawienniczym w Kielcach. Na seniorów czekać będzie moc atrakcji. Spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy z nagrodami, pokaz mody, zajęcia fitness, kurs Nordic Walking i nauka tańca towarzyskiego to tylko zalążek tego co czeka na odwiedzających. Swoją ofertę zaprezentują uzdrowiska i sanatoria, hotele, biura podróży, firmy medyczne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, producenci i dystrybutorzy sprzętu rehabilitacyjnego oraz nowoczesnych systemów opiekuńczo-ratunkowych. Pojawią się także ośrodki kulturalne, przedstawiciele branży kosmetycznej, czy sportowej i odzieżowej. Ponadto, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.


Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy, a organizatorzy zapraszają seniorów wraz z całymi rodzinami. W specjalnej strefie dziadkowie i babcie będą mogli wziąć udział w twórczych warsztatach razem ze swoimi wnukami.


Żyjemy dłużej i #chcemywięcej!


Zapraszamy 12 października do Targów Kielce na Międzynarodowe Targi Seniora!

 Więcej informacji:

http://partner.targikielce.pl/targiseniora/

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe