Polecane domy seniora do 3500 zł. Tutaj warto spędzić jesień życia

Polecane domy seniora do 3500 zł. Tutaj warto spędzić jesień życia
Drukuj Skomentuj

Jesień życia to bardzo ważny czas. Warto więc spędzić go jak najlepiej. Choć wiele rodzin wzbrania się przed oddaniem seniora pod opiekę wykwalifikowanej kadry domu opieki, w wielu przypadkach jest to bardzo dobra decyzja. Przedstawiamy najbardziej polecane domy seniora do 3500 zł za osobę.

Dom Seniora Jutrzenka w Nowym Dworze Mazowieckim


Dom Seniora Jutrzenka w Nowym Dworze Mazowieckim to doskonała propozycja dla seniorów i ich rodzin. Wykwalifikowany personel, zatrudniony przez   dom opieki zapewnia należytą opiekę, profesjonalną pielęgnację i życzliwą pomoc w codziennym funkcjonowaniu. Mieszkańcy tego domu mają do dyspozycji wiele udogodnień, dużą przestrzeń i fantastyczne towarzystwo. Pensjonariusze mają zapewnioną nie tylko profesjonalną opiekę lekarską 24 godziny na dobę, ale też dostęp do usług fryzjerskich i kosmetycznych, a także ogromne możliwości w rozwijaniu swoich pasji. Pokoje od 2700 złotych za osobę.

 

Sprawdź również: Koalicja Obywatelska zapowiada dodatkowe pieniądze dla seniorów

 

Dom Opieki Vital w Słupnie


Dom Opieki Vital w Słupnie to kolejna propozycja domu opieki, który oferuje pobyty miesięczne od 2600 zł. Przeznaczony jest dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Personel zapewnia profesjonalną opiekę oraz codzienną rehabilitacje ruchową i doraźną opieką lekarską w ramach NFZ. Dom opieki zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, więc mieszkańcy będą zachwyceni.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!