Polecane domy seniora w województwie mazowieckim do 3500 zł

Polecane domy seniora w województwie mazowieckim do 3500 zł
Drukuj Skomentuj

Oddając seniora pod opiekę pracowników domu seniora, warto wybrać najlepszy ośrodek. Podpowiadamy, które z domów seniora w województwie mazowieckim są najlepsze.

Polecane domy seniora w województwie mazowieckim do 3500 zł

 

Dom Seniora dla Seniora oferuje kameralne ośrodki w Warszawie i okolicach - Marki, Zielonka, Kobyłka. Ceny pobytu zaczynają się w tych miejscach od 3 tys. złotych. Personel sprawuje tu profesjonalną opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy z domów położony jest w malowniczej okolicy oraz daje możliwość skorzystania z uroków infrastruktury oraz uroków natury regionu. Pokoje są w pełni wyposażone, a seniorzy bezpieczni i niepozbawieni wszelkich wygód.

 

Dom Opieki Biały Dworek w Psucinie jest otoczony terenem zielonym oraz laskiem brzozowym, więc jest niezwykle urokliwym miejscem. Nie brakuje tu wszelkich wygód i profesjonalnej opieki. Ośrodek oferuje 1- 2- i 3-osobowe pokoje z dostępem do łazienek oraz pokoje wspólne, w których można zacieśniać więzy i poznawać nowych ludzi. Ośrodek gwarantuje opiekę pielęgniarską w zakresie dawkowania lekarstw, pomiaru ciśnienia i cukru, codziennej pielęgnacji oraz profilaktyce przeciwodleżynowej.  

 

Sprawdź także: Jesteś kobietą z tego rocznika? Możesz otrzymać 60 proc. wyższą emeryturę
 

 

Dom Seniora Willa Kajetany w Nadarzynie oferuje 10 proc. upustu na pierwszy miesiąc pobytu. To doskonała okazja, by sprawdzić, jak senior zaaklimatyzuje się w nowym miejscu. Dostępne są pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe. Ośrodek ten stawia nie tylko na wykwalifikowany personel, ale też to, by pensjonariusze czuli się jak w domu. Nie zabraknie tu więc wspólnego spędzania czasu i rozwijania pasji.

 

Dom Seniora Na Syjonie w Wildze to kolejna fantastyczna propozycja domu seniora w województwie mazowieckim. Sprawowana jest tu opieka nad osobami w podeszłym wieku, samotnymi, przewlekle chorymi lub z niepełnosprawnością. W skład personelu wchodzą opiekunki, pielęgniarki, rehabilitant oraz terapeuta zajęciowy, co jest zapewnieniem jak najlepszej opieki dla bliskiej osoby. Należy jednak pamiętać, że wysokość opłaty zależy od stanu samodzielności i zdrowia pensjonariusza.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!