Poznańska Złota Karta - zniżki dla seniorów

Poznańska Złota Karta - zniżki dla seniorów
Drukuj Skomentuj

Za kilka tygodni poznańscy seniorzy będą mogli korzystać ze Złotej Karty, dzięki której otrzymają zniżki w miejskich instytucjach kulturalnych, sportowych, oświatowych i prywatnych firmach.

Jak wyjaśniła Alicja Wesołowska z biura prasowego Urzędu Miasta Poznania, Złota Karta przeznaczona będzie dla poznaniaków, którzy ukończyli 60. rok życia do zniżek na różnego rodzaju wydarzenia i zajęcia w mieście.

 

Seniorzy będą mogli odbierać karty dopiero za kilka tygodni, jednak do tego czasu władze miasta czekają na kolejnych partnerów projektu. Warto wspomnieć, że nabór partnerów trwa także w ramach analogicznego programu, skierowanego do poznańskich rodzin wielodzietnych - Karty Dużej Rodziny.

 

Projekty może wesprzeć każdy, kto chce pomóc poznańskim rodzinom, a także najstarszym mieszkańcom miasta, oferując im specjalne usługi i zniżki. Partnerami mogą stać się instytucje publiczne, niepubliczne oraz przedsiębiorcy. Każdy partner może przystąpić do udziału w programach w dowolnym czasie i na dowolny okres i może sam określić wysokość ulg, zniżek lub świadczeń oferowanych dużym rodzinom i seniorom - tłumaczył prezydent Poznania Jędrzej Solarski.

 

Jak przystąpić do programu Poznańskiej Złotej Karty lub Karty Dużej Rodziny? Wystarczy podać swoje dane teleadresowe, uwzględnając numer NIP i REGON, a także przedstawić ofertę i wskazać osobę do kontaktu. Po omówieniu szczegółów, podpisane zostanie porozumienie, a informacja o zawarciu umowy pojawi się na specjalnej stronie internetowej.

 

źródło: www.rynekseniora.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe