Dom Opieki Willa Harmonia

Dom Opieki Willa Harmonia
Telefon:
600414181
Strona WWW:
www.luxcare.pl/dom-opieki

Lokalizacja:

Adres: Ożarowska  2, Pruszków

Dom Opieki Willa Harmonia

Dom Opieki Willa Harmonia zlokalizowany jest w Pruszkowie pod Warszawą. Placówka mieści się 18 kilometrów od centrum Warszawy, gdzie w przeważającej większości  mieszkają rodziny i znajomi naszych pensjonariuszy.

 

Willa Harmonia powstała z myślą o osobach, które z różnych powodów wymagają całodobowej, częściowej  opieki  pielęgnacyjno-lekarskiej. Takiego miejsca potrzebowała Warszawa i okolice. Dom opieki Willa Harmona został stworzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przeniesienie sprawdzonych rozwiązań z podobnych tego typu ośrodków m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii pozwoliły spełnić bardzo rygorystyczne normy i  dać zadowolenie naszym pensjonariuszom i ich bliskim.

 

Dla mieszkańców domu opieki w Pruszkowie jest teren z ławkami i pięknie urządzoną zielenią. Willa Harmonia usytuowana jest niedaleko malowniczego Parku Kultury i Wypoczynku „Mazowsze”. Miejsce to posiada wysokie walory krajobrazowe, daje pozytywną energię na cały dzień. W Parku nasi Podopieczni pod okiem wykwalifikowanej kadry mogą spacerować, dotlenić się. Warto podkreślić, że w 2009 roku Park Mazowsze otrzymał wyróżnienie Marszałka Województwa Mazowieckiego w konkursie na „Najpiękniejszy Park Mazowsza”.

 

Dom seniora Willa Harmonia świadczy kompleksową opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Profesjonalną opiekę zapewnia nasz wykwalifikowany personel, a wysoki standard wykończenia obiektu dodatkowo zwiększa komfort naszych pensjonariuszy. Do ich dyspozycji są m.in. pokoje sypialniane i dzienne, sale terapii zajęciowej, pokój kąpielowo-wypoczynkowy, kaplica, jadalnia oraz pomieszczenia do rehabilitacji. Szczegóły dotyczące pobytów w naszym domu opieki w Pruszkowie koło Warszawy znajdą Państwo poniżej.