Przegląd wydarzeń dla seniorów z 2019 roku

Przegląd wydarzeń dla seniorów z 2019 roku
Drukuj Skomentuj

Wydarzenia dla seniorów z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wysoka frekwencja przy tego typu inicjatywach pokazuje, jak bardzo są one potrzebne. Co zyskują seniorzy, którzy z nich korzystają? Przeczytaj o założeniach targów, dni i spotkań dla seniorów - prezentujemy przegląd tego typu wydarzeń z 2019 roku.

Wydarzenia dla seniorów wartością dla różnych pokoleń


Dni Seniora, targi i inne to okazja do skorzystania z różnych warsztatów, pokazów oraz obejrzenia występów artystycznych. Wszystkie tego typu spotkania mają na celu m.in. promocję zdrowia. W tym celu organizowane są bezpłatne badania oraz wykłady odnośnie profilaktyki zdrowotnej. I choć oferta wystawców kierowana jest głównie do seniorów, z atrakcji mogą skorzystać całe rodziny!

Międzypokoleniowy charakter miały Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora w Targach Kielce. Odbywające się pod hasłem #więcej, oferowały m.in. warsztaty, z których wnuki mogły skorzystać razem z babciami i dziadkami. Przeczytaj: Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora już tej jesieni w Targach Kielce!

 

Zainteresowania i pasje po sześćdziesiątce


Targi to też okazja do tego, by poznać aktualne trendy oraz rozwijania swoich pasji. Uwagę na to zwracają m.in. organizatorzy cyklicznych Targów Seniora w EXPO Kraków. Na wydarzeniu w 2019 roku seniorzy zachęcani byli do tego, by wrócić do pasji ze swojej młodości albo też zacząć nowe hobby (zobacz też: Targi Seniora przepisem na zdrowsze i ciekawsze życie).

Z kolei na Targach VIVA SENIORZY! seniorzy mieli okazji skorzystać z oferty warsztatów, pokazów i wykładów, podzielonych na 4 strefy: zdrowie, aktywność, wiedza i otoczenie. Do edukacji w celu rozszerzania i rozwijania pasji dołączyli m.in. przedstawiciele z muzeów, uniwersytetów i szkół. Więcej znajdziesz tu: Dziesiąta edycja targów VIVA SENIORZY! za nami.

 

Wydarzenia dla seniorów pełne atrakcji


Nie należy zapominać, że targi, dni i spotkania seniorów są też przepełnione występami znanych osób oraz lokalnych artystów. Przykładowo: na JARMARKU KREATYWNOŚCI w 2019 roku zorganizowane były m.in.: Pokaz Mody 60+ czy też występ DJ Wiki. Pełną relację z wydarzenia znajdziesz tu: JARMARK KREATYWNOŚCI 2019 już za nami.

Równie pełne atrakcji były Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR, które po raz pierwszy odbyły się w Targach Lublin. Pokazy mody, makijażu, jak też występ Halina Frąckowiak zachwyciły lubelskich seniorów - i nie tylko! Więcej przeczytasz tu: W Lublinie odbyły się Lubelskie Spotkania Seniorów Lubsenior.

 

Zainspiruj się!

 

W miastach organizowane są nie tylko targi dla seniorów, ale też inne wydarzenia. Zobacz, co się działo w 2019 r. w Sopocie, Warszawie i we Wrocławiu:

 

Aktywny Senior - zapraszamy na Warszawskie Dni Seniora 2019!

Nadchodzi Święto Seniorów! Wrocławskie Dni Seniora 2019

Sopockie Dni Seniora - 5 dni atrakcji dla seniorów, wnuków i całej rodziny

 

Promocja wydarzeń dla seniorów


Planujesz wydarzenie dla seniorów? Naprawdę warto! Popularność takich inicjatyw z roku na rok rośnie, a w wielu miastach oprócz targów odbywają się też Dni Seniora czy cykliczne spotkania dla osób 60+. Kluczem do sukcesu jest jednak promocja takich wydarzeń, która pozwoli na zebranie jak największego grona zainteresowanych.

Jeśli więc chcesz promować wydarzenia dla seniorów, portal DomySeniora.pl zaprasza Cię do współpracy! Treści w naszym portalu trafiają bezpośrednio do Twoich klientów: seniorów, ich opiekunów i rodzin. Możemy objąć Twoje wydarzenie patronatem medialnym, w ramach którego oferujemy szereg publikacji promujących wydarzenie.

By uzyskać szczegółowe warunki współpracy, napisz do nas na: bok@domyseniora.pl

Sprawdź też: Współpraca z DomySeniora.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe