Dom Opieki Biały Dworek

Dom Opieki Biały Dworek
Telefon:
503441888
Strona WWW:
www.domopiekipsucin.pl

Lokalizacja:

Adres: Kolejowa 28, Pomiechówek

Dom Opieki Biały Dworek

Dom Opieki Biały Dworek położony jest 30 km od Warszawy. Mieści się na działce otoczonej zielenią, gdzie panuje spokój i cisza. Oferujemy 1- 2- i 3-osobowe pokoje z dostępem do łazienek: 1 łazienka na 2 pokoje. Ponadto naszym pensjonariuszom oddajemy do dyspozycji jadalnię i salon, w których mogą spędzać czas wolny; oglądać wspólnie telewizję, czytać, prowadzić rozgrywki szachowe lub spotykać się towarzysko. Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym, z parkingiem i jest dostosowany do potrzeb osób starszych. Jadalnia oraz przytulny salon pozwalają na organizowanie wspólnego czasu. Nikt nie będzie czuł się samotny, opuszczony czy niepotrzebny. Nasz dom stanie się drugim domem, w którym Twoi bliscy poczują się bezpieczni i szczęśliwi.

 

Biały Dworek jest otoczony terenem zielonym oraz laskiem brzozowym.
Pensjonariusze mogą korzystać z uroków dużej działki, którą zaprojektowano z myślą o nich i dla nich.

 

Działka została podzielona na dwie części: ogród pełen kwiatów i krzewów z altaną, ścieżkami spacerowymi i ławeczkami oraz ogród warzywny, którym domownicy mogą zajmować się w ramach terapii ruchowej lub traktować, jako realizację hobby i miłe spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

 

W razie potrzeby dostosowujemy posiłki do indywidualnych zaleceń dietetycznych.

 

Gwarantujemy również opiekę pielęgniarską w zakresie:


– dawkowanie lekarstw,
– mierzenie ciśnienia tętniczego,
– pomiary cukru we krwi,
– codzienna pielęgnacja,
– w tym profilaktyka przeciw odleżynom.Zapewniamy wizyty lekarskie z NFZ raz w tygodniu lub częściej, jeśli pojawi się taka potrzeba.