Rehabilitacja nowej generacji na targach w Łodzi

Rehabilitacja nowej generacji na targach w Łodzi
Drukuj Skomentuj

Lasery, fala uderzeniowa, sensory do monitorowania ruchu i aplikacje łączące pacjenta z lekarzem online. Trójwymiarowe produkty i skanery całego ciała. Współczesna medycyna fizykalna i rehabilitacja korzystają z rozwiązań, które jeszcze niedawno kojarzyły nam się z filmami science fiction. Jak skorzystać z nich we własnym gabinecie lub przychodni?  Odpowiedź znajdziemy na łódzkich targach REHABILITACJA 2019.

Domyseniora.pl jest oficjalnym Patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

Choć specjalistyczna wiedza i doświadczenie to podstawa pracy z pacjentem, odpowiedni dobór narzędzi może ją zdecydowanie usprawnić. Aparaty do magnetoterapii, laseroterapii czy ultradźwięków oferują nowe możliwości pracy z pacjentem, dobrze zaprojektowane łóżko rehabilitacyjne – wygodę użytkowania. Egzoszkielet nie jest już tylko ciekawą nowinką, a coraz częstszą formą rehabilitacji osób z urazem rdzenia. Skaner czy drukarka 3d przyspiesza diagnozę choroby. Nowoczesne, dopasowane do naszych potrzeb wyposażenie ośrodka zdrowia, szpitala, czy gabinetu fizjoterapeutycznego to nie fanaberia, ale realna szansa na przybliżenie się do standardów rehabilitacji na światowym poziomie. To także oszczędność czasu i pieniędzy. Na Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji wiemy o tym od 27. lat.


Co roku na terenie łódzkiej Hali Expo swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców. To dystrybutorzy zagranicznych marek, jak i polscy producenci, cenieni w branży. W ofercie targowej znajdziemy sprzęt do fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, mobilności, sprzęt diagnostyczno-pomiarowy czy zaopatrzenie ortopedyczne i wiele innych. Gabinety medical-spa, kluby medical-fitness i gabinety  zainteresuje sprzęt sportowo-rehabilitacyjny, w tym: taśmy, tubingi, piłki i wałki, maty do ćwiczeń, stoły oraz wiele innych. I w tym roku nie zabraknie premier: pokażemy najnowsze na rynku sensory typu motion capture wykorzystujące sztuczną inteligencję, egzoszkielet, który po złożeniu zmieści się w walizce, czy matę do badania nacisku przy stopie cukrzycowej.


Każde z urządzeń prezentowanych na targach można dotknąć i przetestować, na miejscu uzyskać informację o możliwych wariantach rozwiązań, wycenę. To też przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych i naukowych, bo Targom towarzyszy Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji. Już teraz zachęcam by zapisać w kalendarzu termin 19-21.09.2019. Do zobaczenia w Łodzi!

 

 

Co: 27. Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji
Dla kogo: Lekarze, fizjoterapeuci, przedstawiciele ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa, studenci kierunków medycznych, pacjenci.
Kiedy: 19-21.09.2019
Gdzie: Hala EXPO Łódź
Szczegóły: targirehabilitacja.pl
Kontakt: rehabilitacja@interservis.pl

 

 

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe