ROSE Senior Resort - wyjątkowy Dom Seniora blisko Trójmiasta

ROSE Senior Resort - wyjątkowy Dom Seniora blisko Trójmiasta
galeria zdjęć (17) Drukuj Skomentuj

W świecie, gdzie tempo życia jest na najwyższych obrotach, dbałość o bliskich staje się priorytetem. Szczególnie ważne jest, by zapewnić seniorom odpowiednią opiekę, która spełni ich potrzeby zdrowotne, a jednocześnie pozwoli na życie pełnią życia i zachowanie niezależności. 

Dom Seniora ROSE Senior Resort, zlokalizowany blisko Trójmiasta, w malowniczej Jastrzębiej Górze, wprowadził nowatorskie rozwiązanie, które jest odpowiedzią na współczesne wyzwania związane z opieką nad osobami starszymi.

 

Dom opieki ROSE Senior Resort – nowatorskie rozwiązanie dla seniorów

 

Nowością, którą wprowadził dom opieki ROSE Senior Resort, są apartamenty z serwisem opiekuńczym. Taka forma cieszy się popularnością w krajach Europy Zachodniej i staje się dostępna również dla polskich seniorów. ROSE Senior Resort jest jednym z pierwszych ośrodków w Polsce, które oferują tak  innowacyjne podejście do opieki nad osobami starszymi. Ale na czym to polega?

 

Wyjątkowe miejsce nad morzem 

 

Apartamenty nad morzem w otoczeniu natury z serwisem opiekuńczym w Domu Seniora ROSE Senior Resort są idealną opcją dla seniorów, którzy są częściowo samodzielni, więc chcą zachować swoją niezależność na tyle, ile mogą. Pobyt w takim miejscu im to zapewni, ponieważ w sytuacjach, kiedy potrzebują pomocy, mogą mieć pewność, że otrzymają wsparcie w czynnościach, które sprawiają im trudność.

 

Stała opieka i komfortowe warunki 

 

Apartamenty dla seniorów zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach osób starszych. Oferują przestronną przestrzeń życiową, wyposażoną w nowoczesne udogodnienia, takie jak regulowane łóżka rehabilitacyjne czy systemy przywoławcze, które zapewniają pełne bezpieczeństwo. Ponadto, mieszkańcy mają dostęp do specjalnie przystosowanych łazienek oraz pełnego zakresu usług hotelowych, takich jak telewizja i internet. Wykwalifikowany Dom Seniora ROSE Senior Resort dba o to, by mieszkańcy czuli się jak w domu. Nie brakuje tu jednak zajęć aktywizacyjnych, które mają za zadanie rozwijanie umiejętności i integrację seniorów, więc nie sposób się nudzić.   

 

ROSE Senior Resort - dom dla seniorów wymagających szczególnej opieki  

 

Dom Seniora ROSE Senior Resort to wyjątkowe miejsce na jesień życia także dla nieco bardziej wymagających seniorów. To renomowany obiekt znany z profesjonalnej opieki dla osób niesamodzielnych, borykających się z różnego rodzaju problemami - z poruszaniem się, zaburzeniami pamięci, demencją, czy chorobą Alzheimera. Oferując całodobową pomoc, kompleks ROSE zapewnia wsparcie w codziennych czynnościach oraz stwarza bezpieczne i opiekuńcze środowisko dla swoich mieszkańców.

W ROSE Senior Resort mieszkańcy mogą liczyć na całodobową  profesjonalną opiekę i pielęgnację, ćwiczenia grupowe z zabiegami fizykoterapii oraz terapię zajęciową.

Skupiając się na opiece holistycznej, ROSE Senior Resort dąży do poprawy jakości życia swoich mieszkańców, tworząc w swojej społeczności poczucie przynależności i bezpieczeństwa.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!