Rusza The Voice Senior!

Rusza The Voice Senior!
Drukuj Skomentuj

Druga edycja popularnego programu rusza już 2 stycznia 2021 roku. Oprócz zmian w jury, producenci przygotowali kilka niespodzianek.

Nowi jurorzy

 

2 stycznia o 21:00 w TVP 2 na scenie wystąpi aż 40 uczestników wybranych z pośród trzech tysięcy zgłoszeń. Co ważne, kolejne odcinki od 9 stycznia odcinki będą emitowane w soboty o godzinie 20. Zmagania kandydatów do zgarnięcia tytułu najlepszego seniorskiego głosu w Polsce, będzie oceniać jury w zmienionym składzie. Powrócą znani już widzom Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny, natomiast debiutować w roli trenerów będą Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

 

Sprawdź również: Upadki u seniorów - przyczyny, następstwa, profilaktyka

 

"W programie są takie talenty, które w tym wieku mogłyby jeszcze na rynku. Mam ogromny szacunek dla tych ludzi, że się zdecydowali na udział w show" - mówi debiutujący jako juror Witold Paszt.

 

"Są osoby, które aż kipią szczęściem, że mogą zaśpiewać. Bardzo się cieszę, że muzyka potrafi dać tyle radości w każdym wieku" - dodaje natomiast Izabela Trojanowska.


To będzie dłuższa edycja

 

Program w tym roku będzie trwał dłużej, niż poprzednie edycje. Zobaczymy aż cztery odcinki przesłuchań w ciemno, jeden odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę - który zostanie wyłoniony przez widzów biorących udział w głosowaniu SMS. Program poprowadzi duet Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

 

Sprawdź także: Kiedy zaczną się szczepienia dla seniorów?

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!