Senioralia 2021 - odbędą się w formule hybrydowej

Senioralia 2021 - odbędą się w formule hybrydowej
Drukuj Skomentuj

Miasto Łódź zdecydowało, że mimo pandemii koronawirusa tegoroczne Senioralia jednak się odbędą. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, czyli zarówno w plenerze, jak i w Internecie. W wyniku tego, zdecydowanie więcej osób będzie mogło wziąć udział w Senioraliach 2021 w Łodzi.

VII Łódzkie Senioralia – kiedy się odbędą?


VII Łódzkie Senioralia odbędą się w dniach 15 – 29 maja 2021 r. Inauguracja będzie wydarzenie, sportowo – rekreacyjnym w plenerze z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. W trosce o zdrowie i kondycję seniorów odbędzie się leśny marsz nordic walking połączony z grą terenową.

 

Czytaj również: Sejm przyjął ustawę o pomocy społecznej - co się zmieni?


Senioralia 2021 potrwają przez dwa tygodnie i zapewnią uczestnikom ogrom atrakcji. Wydarzenia, które będą odbywać się zarówno online, jak i w plenerze, podzielone będą na takie kategorie jak: zdrowie, kultura, edukacja, sport/rekreacja. Różnorodność dziedzin sprawi, że seniorzy, biorący udział w wydarzeniu, będą mogli zdobyć niezwykle cenną wiedzę przydatną w codziennym życiu.

 

Sprawdź również: Ile kosztuje opiekunka do osoby starszej?

 

Senioralia 2021. Jak być ich częścią?


Do współtworzenia tegorocznej  wyjątkowej edycji Łódzkich Senioraliów organizatorzy zapraszają seniorów, instytucje i organizację pozarządowe z całej Polski. Forma jest dowolna: wykłady, zajęcia sportowe, warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami realizowane na żywo np. na fb lub na teams/ zoom, również w formie nagrań.

 

 

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!