Seniorze - zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

Seniorze - zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!
Drukuj Skomentuj

Choć bardzo często Szlachetną Paczkę kojarzymy z osobami młodymi i studentami – nic bardziej mylnego! Jeśli jesteś seniorem, również możesz dołączyć do ekipy Szlachetnej Paczki i szerzyć dobro. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej i zgłosić swoją kandydaturę!

Z czym wiąże się bycie wolontariuszem Szlachetnej Paczki?


Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób w twojej okolicy potrzebuje pomocy. Jesteś dla nich szansą! To właśnie ty możesz nieść tak niezwykle potrzebną im pomoc. Wystarczy niewiele, by w ich życiu na nowo zagościło szczęście i radość!


Nie warto być biernym – trzeba działać! Możesz przynieść dobrą zmianę tym, którzy nie potrafią samodzielnie wyjść ze swoich problemów.


Bycie wolontariuszem Szlachetnej Paczki to obustronne korzyści. Pomagając, zdobędziesz nowe kompetencje zawodowe m.in. nauczysz się zarządzania projektami i ludźmi, komunikacji, planowania. Będziesz mógł również wykorzystywać swoje talenty i rozwijać je, by pomagać potrzebującym. Przedsiębiorczość, przywództwo, otwartość, odpowiedzialność – to tylko niektóre z postaw, które będziesz mógł rozwijać w trakcie wolontariatu!


Warto być wolontariuszem Szlachetnej Paczki, ponieważ poznasz wielu wspaniałych ludzi, a samotność, która na co dzień ci doskwierała – odejdzie w zapomnienie. Razem z nimi będziesz mógł dzielić się przeżyciami i dumą, które są nieodłącznym elementem niesienia pomocy!

 

Jak zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki?


Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/ i zacznij nieść pomoc!

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!