Sopockie Targi Seniora odbędą się w październiku. Tego nie można przegapić!

Sopockie Targi Seniora odbędą się w październiku. Tego nie można przegapić!
Drukuj Skomentuj

Na tę wiadomość pomorscy seniorzy czekali z niecierpliwością. Znana jest data siódmej edycji Sopockich Targów Seniora – wydarzenie budzi zainteresowanie osób starszych z całego regionu.

Sopockie Targi Seniora skierowane są zarówno do osób starszych, ich rodzin, jak i wszystkich zainteresowanych. W końcu każdy z nas będzie w podeszłym wieku, więc warto wcześniej zrobić plany na jesień życia. Najbliższa ku temu okazja nadarzy się już 22 i 23 października 2016 r.

Planujesz jesienny wypoczynek? Być może warto odwiedzić uzdrowisko! Zobacz miejsca, które można wziąć pod uwagę, wejdź: 5 uzdrowisk w Polsce, które warto odwiedzić

W tej chwili nie jest jeszcze znany dokładny program targów – organizatorzy kompletują listę wystawców. Zainteresowane firmy i instytucje na zgłoszenie udziału mają czas do 31 sierpnia. Oczekiwania są duże, gdyż każdego roku wydarzenie przyciąga kilka tysięcy osób, które mieszkają na terenie województwa pomorskiego.

Podczas targów seniorzy mają bowiem okazję do tego, by w jednym miejscu poznać cały wachlarz produktów i usług z różnych dziedzin. Zarówno związanych ze zdrowiem, jak też rozwojem osobistym, wypoczynkiem czy aktywnością fizyczną. Organizatorzy zachęcają firmy, mające ciekawe oferty dla osób starszych, do tego, by przedstawiły je podczas październikowych Sopockich Targów Seniora.

Targom towarzyszyć będzie program edukacyjno-kulturalny. Na zainteresowanych seniorów mają czekać wykłady dotyczące zdrowego trybu życia, warsztaty ruchowe i zajęcia artystyczne. Oprócz tego, tak jak podczas poprzednich edycji, osoby starsze będą miały możliwość wykonania badań profilaktycznych oraz zasięgnięcia porady eksperta.

Sopockie Targi Seniora odbędą się w Hali 1000-lecia Sopotu przy ulicy Goyki 7.

Źródło: targiseniora.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe