Spotkanie autorskie z Mądrą Babcią w Warszawie

Spotkanie autorskie z Mądrą Babcią w Warszawie
Drukuj Skomentuj

20 września podczas Nocy Księgarń z Azymutem - wielkiego święta księgarń i czytelników, odbędzie się spotkanie autorskie z najsłynniejszą babcią polskiego Internetu. Mądra Babcia odpowie na pytania jak być Babcią na miarę XXI wieku i w jaki sposób znaleźć wspólny język z wnukami epoki smartfonów?

Beata Borucka (Mądra Babcia) ma misję pokazania i wzmocnienia roli babci w wychowywaniu dzieci, a także podpowiadania jak być nowoczesną, mądrą babcią. Patrzy na świat z humorem i dystansem. W jej życiu, książkach, czy fraszkach satyra przeplata się z refleksją, odwagą, a nawet buntem. Jako posiadaczka trojga wnucząt, w pewnej chwili zdała sobie sprawę z tego, jak dużą wiedzę daje jej sam wiek i doświadczenie zdobyte przez lata wychowywania własnej córki. Postanowiła podzielić się z innymi tym, co wie i przypomnieć wszystkim, że obeznanie, jakie daje wiek oraz wprawa w wychowywaniu dziecka, posiadają ogromną wartość. Została Mądrą Babcią.


Drogie babcie, proponuję się trochę ubarwić i zaraz wzrośnie energia i samoocena. Życie zaczyna się po pięćdziesiątce, a wcześniej to były żarty! Idźmy z duchem czasu – komputer, tablet, Internet, aplikacje i inne cuda są do opanowania. Trzeba tylko zachować w sobie ciekawość świata i chęć do poznawania nowych rzeczy! – mówiła w wywiadzie dla portalu Polka 50 Plus.

 

 

Spotkanie autorskie z Mądrą Babcią

 

Księgarnia Baczyńskiego w Warszawie
ul. Żeromskiego 81, 01-882 Warszawa
Godzina 21:30

 

Więcej informacji: www.nocksiegarn.pl

 

 

Mądra Babcia (Beata Borucka)


Najsłynniejsza babcia polskiego Internetu. Autorka poczytnego bloga Mądra Babcia, prezenterka Babcia TV oraz właścicielka bijącego rekordy popularności fan page’a na Facebooku Mądra Babcia.


Jej misją jest wzmocnienie roli babci w wychowywaniu dzieci, a także podpowiadania jak być nowoczesną, mądrą babcią. Na świat patrzy z humorem i dystansem. W jej życiu, książkach, czy fraszkach satyra przeplata się z refleksją, odwagą, a nawet buntem. Ma dorosłą córkę i trójkę wnucząt, których uwielbia z wzajemnością.


W roku 2017 otrzymała tytuł Kobieta Roku w dziedzinie coaching i edukacja dorosłych.

 

 

Fot.: Monika Szałek

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe