Dom Opieki Tęczowa Dolina

Dom Opieki Tęczowa Dolina
Telefon:
667989833
Ocena:
4
Strona WWW:
www.teczowadolina.com

Lokalizacja:

Adres: Lisiecka 95, Stare Miasto

Dom Opieki Tęczowa Dolina

Dom Opieki Tęczowa Dolina to kameralny dom dla seniorów, w pięknej okolicy, znajdujący się w Starym Mieście k. Konina.

 

Tęczowa Dolina powstał z potrzeby serca i naszych doświadczeń życiowych.

 

Nasi mieszkańcy podziwiać mogą okolice, sprzyjające spacerom, wyciszeniu się, czy nawiązywaniu relacji.Dysponujemy salą rehabilitacyjną, wspólną przestrzenią relaksacyjną oraz własną kuchnią z pełnym zapleczem sanitarnym, gdzie gotujemy zgodnie z potrzebami i wskazaniami.


Zapewniamy całodobową opiekę oraz pomoc w codziennych czynnościach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, każdy podopieczny może czuć się bezpiecznie i komfortowo w Tęczowej Dolinie. Prowadzimy obserwacje oraz plany leczenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego seniora. Dodatkowo przewidzieliśmy specjalną ofertę dla osób po udarach.

Oferujemy również usługi wytchnieniowe / krótkoterminowe na czas odpoczynku dla opiekunów FAKTYCZNYCH na potrzeby wykonania niezbędnych badań, wyjazdu itp.

Współpracujemy z zakładami kosmetycznymi oraz fryzjerskimi Zapewniamy także możliwość transportu na wyjazdy dla podopiecznych. 

DZIAŁAMY W OPARCIU O ZEZWOLENIE WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO POD NR 23

 

Kompleksowa opieka:

 

Do każdego pensjonariusza podchodzimy indywidualnie, dostosowując działania do stanu zdrowia, wieku i potrzeb seniora. Poza opieką medyczną, pomagamy w codziennych czynnościach, pielęgnacji, a także wszelkich sprawach osobistych. Dodatkowo zapewniamy cykliczne kontrole zdrowia, jak pomiar ciśnienia czy poziomu cukru. Stan zdrowia podlega stałej obserwacji i jest omawiany przez zespół Tęczowej Doliny.

 

Doskonałe warunki:

 

Zapewniamy mieszkańcom pokoje dwu- lub trzyosobowe o wysokim standardzie i funkcjonalności. Dodatkowo, nasi podopieczni korzystają na co dzień z części wspólnych: sal telewizyjnych, słonecznych tarasów czy altan. Wokół domu podziwiać można zielone okolice sprzyjające spacerom, wyciszeniu się. Jednoczesna dbałość o komfort i relaks mieszkańców oraz relacje towarzyskie i potrzeby społeczne pozwalają seniorom na poczucie szczęścia i bezpieczeństwa.

 

Całodobowe  wsparcie:

 

Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego jesteśmy do dyspozycji mieszkańców przez całą dobę. Seniorzy zapisani są do pobliskiej przychodni, mając możliwość umówienia się na wizytę domową z lekarzami różnych specjalizacji. Dzięki niewielkiej powierzchni i ograniczonej liczbie mieszkańców, nasz personel może zareagować i podjąć indywidualne kroki w każdej sytuacji.